Autokleebised

Autokleebised valmivad lihtsalt ja kiirelt nagu 1-2-3

Autokleebised

AUTOKLEEBISTE TELLIMINE ON LIHTNE NAGU 1-2-3

Kaitserauakleebis - autokleebis

Klassikaline „kaitseraua kleebis” on just Sulle, kui Sul on sõnum ja soovid seda öelda võimalikult selgelt! Olgu kleebisel pilt, tekst või mõlemad, kõik sobib. Autokleebised on valmistatud väga kvaliteetsest materjalist ja on vastupidavad ilmastikule. Autokleebised sobivad iga sileda ja kõva pinna külge, nii et kleepige seda julgelt kõikjale, kuhu soovite. Kleebised sobivad ka tõuksile, mootorrattale, lumesaanile või paadile.

autokleebis lamineeritud
autokleebis ralliauto
erikuju autokleebised lamineeritud

Pole tähtis, kas autokleebise sõnum on nali, näitab toetust, arvamust või reklaamib Sinu firmat kaitserauakleebise tellimiseks on vaja paar lihtsat asja.

Autokleebise tellimiseks –

 1. Saada meile kleebisele minev sõnum või kujundus
 2. Kui suurt kleebist soovid
 3. Mitu kleebist valmistame

Meie tegutseme sealt juba edasi. See ongi nii lihtne ja mugav! Saadame Sulle kleebise paigutuse näidise e-kirjaga, kui oled selle heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme Sinu tellitud autokleebised teele juba 1-2 tööpäevaga. Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Transport on tellimiskeskuse kaudu tellitud kleepsudele Eesti piires DPD pakiautomaati TASUTA! Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha. NB! Pakiautomaati mahuvad kuni 50cm pakid. Suuremad kleebised saab saata kulleriga, lisandub kullertasu.

Autokleebised on vastupidavad

tekstikleebised autole eridisain kleebis
 • Ilmastikukindel – autokleebise materjaliks on ilmastikukindel polümeerne vinüülkleebis, see peab välitingimustes suurepäraselt palju aastaid vastu ja on mugavalt paigaldatav. Kleebis ei hakka murenema päikese käes.
 • Kestab aastaid – autokleebised kestavad 5 aastat ja lamineeritult üle 7 aasta.
 • Lamineeritud lisab ekstra kestvust – pikajaliseks kasutuseks  mõeldud autokleebised lamineerime. Lamineeritud autokleebise kasutusaeg on üle 7 aasta.
 • Lamineerimata – autokleebis sobib ideaalselt reklaamkampaaniaks, ürituseks või muuks lühiajaliseks kasutuseks,  sedasi on autokleebis soodsam. 

Sul on idee aga pole veel valmis kujundust

 • Sul on kujundus mida soovid muuta – saada kujundus meile koos oma mõtetega mida muuta soovid.
 • Sul on idee ja kavand – saada meile oma visand.
 • Vaata canva.com lehele, seal saad täitsa tasuta ise oma kujunduse luua, juhised leiad siit

 

Kirjelda mida tahad muuta või milline võiks Sinu autokleebis olla ja kui oleme Su kirja kätte saanud teeme Sulle personaalse pakkumise. Sul on soov midagi erilist tellida – kirjuta meile ja leiame kindlasti sobiva lahenduse.

superhero in circle body

Tekstikleebis – autokleebis

Tekstikleebis/vinüülkleebis on ideaalne autokleebis, kui soovite tekstikleebisega autole kontakte lisada. Tekstikleebisega saate hõlpsasti oma ettevõtte nime ja kontaktid lisada peaaegu kõikjale. Lisaks on tekstikleebis sobiv poeuksele, autoaknale, jalgrattale või kasvõi paadile. Tekstikleebiste valmistamisel kasutame ainult parimaid kvaliteetseid materjale.

must tekstikleebis autole
reklaamkleebis tekstikleebis kuldne kleebis
must tekstikleebis rattale

Tekstikleebis on õige valik kui soovid selgelt ja hästi silmapaistev olla! Valida on erinevaid värve – levinumad on valge, must, kuldne, hall, tumehall, lilla, kollane – need on meil tavaliselt laos olemas ja valmistame tekstikleebised juba 1 tööpäevaga.

Tekstikleebise tellimiseks – 

 1. Saada meile oma soovitud tekst ja kirjastiil, lisa mis värvi tekstikleebist soovid
 2. Mis mõõdus alale kleebis mahtuma peab
 3. Mitu kleebist soovid

Meie tegutseme sealt juba edasi. See ongi nii lihtne ja mugav! Saadame Sulle kleebise paigutuse näidise e-kirjaga, kui oled selle heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud tekstikleebised teele juba 1-2 tööpäevaga. Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Transport on tellimiskeskuse kaudu tehtud tellimustele Eesti piires DPD pakiautomaati TASUTA NB! pakiautomaati saame saata tasuta maksimaalselt 50cm mõõdus kleebiseid, suurematele saab ise järgi tulla või siis kulleri lisatasu eest. Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Tekstikleebise paigaldamine on lihtne!

Tekstikleebise paigaldamine on siirdekile abil mugav ja lihtne. Tekstikleebisel pole tausta, selleks paigaldame alati kleebisele siirdeteibi. Selle abil on kõik tähed ja numbrid täpselt seal kus nad olema peavad. Puhastage kleebise paigalduseks mõeldud pind, eemaldage tekstikleebise aluspaber ja pange kleebis kindlalt paika. Enne siirdeteibi eemaldamist siluge kleebis ilusti üle, et ta kinnituks igalt poolt korralikult, seejärel tõmmake kleebise peal olev siirdekile vaikselt ära ja ongi valmis. NB! Aluspinna temperatuur peab olema +15 või rohkem, see on vajalik liimi aktiveerumiseks ja kleebise pikaealisuseks. Aluspind ei tohi olla vahatatud vms. Tekstikleebis püsib korrektselt paigaldatult palju aastaid. Seega kui oled paigaldamisel miskit vussi keeranud, tuleb uus kleebis tellida 🙂

Helkurkleebised - autokleebised

Mitmekülgsust ja põnevust oma autole saab lisada helkurkleebistega. Neid on üle kümne erineva värvitooni. Helkurkleebis helgib ainult valguse käes, muidu on kas hõbedane hall, valge, kollane, punane, sinine, roheline või must. Helkurkleebisest lõigatud tekstid võivad olla pea igas mõõdus ja suuruses. Helkurkleebisest teksti võib lisada ka näiteks oma rattale, rulale või tõuksile. Iga kõva ja sile pind on helkurkleebise paigaldamiseks sobiv 😊 Helkurkleebisele saab ka trükkida täisvärvides logo või pildi. Sedasi saab teha kombineeritud tekstikleebise koos trükitud kleebisega.

helkurkleebis reklaamkleebis
helkurkleebis
helkurkleebis tekstikleebis

Miks valida Kleebised123

 • Kleebised123 on spetsialiseerunud kleebistele. Meilt saab kleebiseid nii vähe või palju kui Sinul vaja on. Kleebised valmistame väga kiiresti. See pole ainult lubadus!  Kleebiste tellimuse kinnitamisest teele  panekuni kulub tavaliselt ainult 1-2 tööpäeva. Armastame oma tööd ja teeme seda hästi. Meie oleme rahul siis kui klient on rahul.
 • Suudame teha ükskõik mis kujuga kleebiseid. Pole vaja leppida ette antud mõõtudega või ainult ristküliku, ringi või ovaaliga. Kleebised123 teeb just sellise mõõdu ja kujuga kleebised nagu Sinule kõige paremini sobib ja mis aitab Sinul olla silmapaistev.
 • Kasutame kleebiste toomises ainult kvaliteetseid materjale. Kõik tootmisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ja seadmed häälestatud just nii, et kleebised oleksid super silmapaistvad.
 • Saadame Sulle e-postile alati kleebiste asetuse näidise.
 • Kirjuta meile kuhu soovid oma kleebise paigaldada ja leiame Sulle parima lahenduse.
 • Kiire tarne Eestis ja Soome.
 • Sõbralik ja abivalmis klienditeenindus.

Hea teada

 • Valmistame kleebiseid just sellise kujuga ja nii palju kui Sul vaja on.
 • Saad alati omale kvaliteetsed kleebised kiirelt ja mugavalt kleebised123 lehelt tellides.
 • Kvaliteedis järeleandmisi ei tehta. Tekstikleebised valmistame ainult kvaliteetsest materjalist mis on mõeldud välikasutusse.
 • Autokleebised mis on mõeldud pikaajaliseks kasutuseks lamineerime, see teeb nad väga vastupidavaks.
 • Tekstikleebised on ideaalsed paadinumbriteks.
 • Lamineerimata kleebis kestab vihmas ja tuules, aga ei kannata keemiat ega hõõrdumist. Näiteks mobiiltelefoni taguseks kleebiseks tuleb kindlasti valida lamineeritud kleebis!
 • Postkastile kleebise saab nii teksikleebisena kui ristkülikuna.
 • Tekstikleebis sobib ideaalselt firma või kaupluse ukseklaasile  – avamisajad, firmanimi jms.
 • Ühevärviline tekstikleebis on mõlemalt poolt sama värvi (muidugi kui pole tegemist trükitud kleebisega).

Galerii