Kõik vajalikud kleebised Sinu autole

Kleebiste tellimine on lihtne, mugav ja kiire. Kleebised123 teeb just sellised kleebised nagu Sina soovid ja vajad. Autokleebised saavad valmis juba 1-2 päevaga. 

Auto siirdekleebis

Auto siirdekleebis on ilus ja väga kvaliteetne kleebis millel on väga lai kasutusala. Sobib siirdekleebis lahedate logode ja piltide tegemiseks. Kasutada võib siirdekleebiseid praktiliselt kõikjal – seega pane kleebis oma autole, rattale, paadile, tootele, termosele või kruusile, võimalusi on väga palju.

Vaata »
tekstikleebis autole

Auto tekstikleebis

Auto tekstikleebis on see mida otsid, kui soovid oma autole lisada reklaami või infot tekstina. Tekstikleebisega on seda väga mugav teha. Auto tekstikleebised on ilmastiku- ja veekindad. Kleebis on väga kvaliteetne, see ei murene välitingimustes ja kestab palju aastaid muutumatult kenana.

Vaata »

Autokleebised on vastupidavad

  • Ilmastikukindel – auto tekstikleebiste ja siirdekleebiste materjaliks on ilmastikukindel polümeerne vinüülkleebis, see peab välitingimustes suurepäraselt palju aastaid vastu ja on mugavalt paigaldatav. Kleebis ei hakka murenema päikese käes.
  • Kestab aastaid – autokleebised kestavad kuni 10 aastat ilusad ja säravad.
  • Lamineeritud lisab ekstra kestvust – pikajaliseks kasutuseks  mõeldud trükitud autokleebised lamineerime. 

Sul on idee aga pole veel valmis kujundust

  • Sul on kujundus mida soovid muuta – saada kujundus meile koos oma mõtetega mida muuta soovid.
  • Sul on idee ja kavand – saada meile oma visand.
  • Vaata canva.com lehele, seal saad täitsa tasuta ise oma kujunduse luua, juhised leiad siit

Kirjelda mida tahad muuta või milline võiks Sinu autokleebis olla ja kui oleme Su kirja kätte saanud teeme Sulle personaalse pakkumise. Sul on soov midagi erilist tellida – kirjuta meile ja leiame kindlasti sobiva lahenduse.