Autokleebis odavalt või kvaliteetne?

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Kvaliteetse ja kehva kleebise näidis koos

Autokleebis odavalt pole sageli tegelikult odav. Sageli küsitakse autokleebise puhul pelgalt hinda, arvestamata mida see hind endast kujutab süviti.

 Meile tuli klient oma uutele kleebistele järgi ja tema autolt tegin pildi mille siia ka lisasin, see on ideaalne näide kvaliteetsest ja odavast kleepsust. Paigaldatud samaaegselt, tegemist on logoga. Must osa on valmistatud kvaliteetsest autokleebise materjalist mis kestab 5-7a (oleneb täpsest materjali margist) ametliku juhendi järgi sama ilus nagu ostes, antud juhul tean mis materjaliga tegu ja see on seal olnud üle 8 aasta. Roheline osa on paraku odav kleebis. See on kaotanud aastatega oma värvi ja lisaks sellele ka kuju. Ääred on nagu ära näritud ja lahti igalt poolt. Antud näide on selleks väga hea, et kleebised on täpselt samasugust elu näinud nii auto pesemise, päikese kui muu ilmastiku osas.

 Lisaks – odav kleebise materjal kleebise eemaldamisel kipub palju rebenema, või tuleb üldse jupiti ära ja liim jääb jonnakalt alati aluspinnale. Selle eemaldamine tahab ka hulka tööd.

Kleebised123 kasutab oma autokleebistel ainult premium materjale, need on väga kvaliteetsed. Mõeldud kestma meie põhjamaa kliimas palju aastaid.

Milles siis kvaliteet seisneb? Ehk siis mille eest Sina kasutajana maksad?

  • Kleebis mis on trükitud või ka trükitud ja lamineeritud, on meil alati õhukanalitega kleebis, seega selle paigaldamisel on väga palju mugavam õhumull välja meelitada. Kleepimisel saab vajadusel ka paranduse teha.
  • Materjal ei kahane ajas. Odav materjal ajas kahaneb ja jätab algses mõõdus liimirandi maha.
  • Tekstikleebis ja siirdekleebis valmistatakse alati väga kõrge kvaliteediga materjalist mis on mõeldud välitingimustes kestma lisaks autole ka paadinumbrina või mujal kus on kokkupuude veega pidev.
  • Kleebis ei pleegi ära aasta-paariga.
  • Lisaks materjalile on meie valmistatud autokleebised lõigatud puhta ja korrektse joonega. Meile on näha toodud näritud servadega tekstikleebiseid. Kleebiseid millel pole tausta ja pole paigaldatud siirdeteipi ja muud ebakvaliteetset. Me paigaldame alati siirdeteibi kleebistele mis on ilma taustata, et kõik komponendid oleksid kenasti paigas ja Sinul mugav kleepsu paigaldada.

Mida Sa võidad kvaliteetse kleebise ostmisel?

  • Ilusad värvid mis kestavad.
  • Kleebise, mille korrektsel paigaldusel, eluiga sama ilusana kui ostes on 5-7a kindlasti.
  • Kleebise mida on mugav paigaldada.
  • Kleebise mis aitab Sul oma teenust/äri reklaamida väärikalt, mitte näritud servadega ja kulunult.
  • Kleebise mida on hea eemaldada.

 

 Kokkuvõtteks – hind ei ole lihtsalt hind, hind alati koosneb paljudest asjadest. Seega kui soovid kvaliteetset autokleebist, siis see paratamatult maksab rohkem kui odav, aga kui mõelda kaua see kvaliteetne oma otstarvet täidab ja mugavam käsitleda on, siis mis on tegelikult odav? Kui arvestada kogu kleebise eluiga, siis kvaliteetne kleebis on tegelikult odav, sest kestab kauem.

 

 

 

 

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: