Freepik: Tasuta videod, Vektorid, Fotod ja PSD

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Kas oled kunagi leidnud end olukorrast, kus vajad oma loomingulisele projektile visuaalset tuge, kuid aeg ja eelarve ei luba sul palgata professionaalset disainerit? Ära muretse, sest siin tuleb appi Freepik.com! See uskumatult mitmekülgne veebisait pakub suurepäraseid graafikaressursse, mis aitavad sul oma loovaid projekte uuele tasemele viia.

Freepik.com tutvustus

Freepik.com on veebileht, mis on tuntud oma ulatusliku graafikaressursside kogu poolest. Kas oled vaja leida vektorgraafikat, pilte, illustratsioone, ikoonikomplekte või muid disainielemente? Freepik lehel on see kõik olemas. Saadaval on nii tasuta kui ka tasulised ressursid, mis aitavad sul leida täpselt selle, mida vajad.

Freepik pakub erinevaid võimalusi
  1. Mitmekülgne ja väga mahukas: Freepik pakub laia valikut graafikaressursse erinevates kategooriates. Olgu sul vaja luua uus logo, illustreerida artiklit või kujundada veebisaiti, leiad kindlasti sobiva graafika.
  2. Vektorgraafika: See on see mida iga trükikoda küsib – vektorfail. Vektorgraafika on eriti kasulik, kuna selle suurust saab muuta ilma kvaliteeti kaotamata. Seega sama fail millega teed oma logokleebise saad teha ka autokleebise. Kvaliteet ei muutu. Freepik pakub kvaliteetseid vektorgraafika faile erinevate teemade ja stiilidega lugematul arvul.
  3. Pildid ja fotod: Kui otsid silmapaistvaid fotosid, siis neid on Freepik lehel suur valik erinevate teemade ja kontseptsioonide jaoks.
  4. Illustratsioonid ja ikoonid: Sageli küsitakse kleebised123 käest, et meil on vaja wc silti, karavanpargis erinevaid juhiseid koos ikoonidega. Märgised prügikastidele ja palju muud – ikoonide valik on super mitmekülgne ja suur.
  5. Lihtne allalaadimine: Freepik teeb erinevate ressursside allalaadimise lihtsaks ja kasutajasõbralikuks. Tasulised tellijad saavad piiramatu juurdepääsu, samal ajal kui tasuta kasutajad saavad päevas alla laadida teatud arvu pilte või disaine.

Kuidas Freepik Sulle kasulik saab olla

Kuidas Freepik võib olla Sinu loomingulistele projektidele kasulik? Siin on mõned näited:

  1. Veebidisain: Kujunda silmapaistev veebisait, kasutades Freepik’i vektorgraafikat ja illustratsioone, mis aitavad Sul luua just endale meelepärase disaini ja sellega saad teistest eristuda ja olla eriti silmapaistev.
  2. Kleepsud, trükised ja reklaamid: Loo pilkupüüdvad reklaamid, plakatid või brošüürid, kasutades Freepik’i mitmekülgsete ressursside valikut.
  3. Sotsiaalmeedia graafika: Kujunda oma postitused sotsiaalmeedia jaoks, et olla meeldejääv ja kaasata kõiki kes Su lehele tulevad.


Kokkuvõteks

Freepik.com on tõeliselt väärtuslik ressurss kõigile, kes soovivad oma loovaid projekte rikastada ja täiustada. Graafikaressursside ulatuslik valik ja mitmekülgsus võimaldavad Sul leida täpselt selle, mida vajad, olenemata sellest, kas oled professionaalne disainer või lihtsalt loominguline entusiast. Lisaks aitab Freepik sul säästa aega ja raha, andes sulle juurdepääsu kvaliteetsetele ressurssidele ilma suurte lisakulutusteta.

Seega, kui otsid usaldusväärset allikat suurepäraste graafikaressursside jaoks, ärge unustage tutvuda Freepik.com-iga. Avasta selle platvormi võimalused ja vii oma loomingulised projektid uuele kõrgemale tasemele!

Oma kleepsude disainimisel piisab meile ka kui valid mõne pildi, foto või kujundi ja saadad selle meile koos omapoolsete lisasoovidega tekstide või kleepsu kuju osas. Saada oma freepik lehelt valitud disain koos lisainfoga meile siit ja saamegi kleepsud Sulle valmistada! Nii lihtne ongi!

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: