Failide saatmine on lihtne ja mugav WeTransfer lehe kaudu.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Failide saatmine on peavalu? Kas oled kunagi leidnud end olukorrast, kus vajad suuremahuliste failide kiiret ja lihtsat jagamist? WeTransfer on justkui Sinu virtuaalne kiirpostkontor, mis võimaldab hõlpsalt ja turvaliselt jagada faile üle kogu maailma. Unusta meilide lisadega võitlemine ja avasta WeTransfer mugavused!

WeTransfer tutvustus

WeTransfer on veebipõhine platvorm, mis on spetsialiseerunud suuremahuliste failide jagamisele. See on loodud selleks, et hõlbustada sujuvat failide edastamist ja jagamist, olgu siis tegemist fotode, videote, dokumentide või muu sisuga.

Võimalused, mida WeTransfer pakub

  1. Kiire ja lihtne failide üleslaadimine: WeTransfer võimaldab Sul kiiresti üles laadida faile, ilma et peaksid muretsema mahupiirangute või ajakuluga.
  2. Turvaline jagamine: Sinu üles laetud failid on krüpteeritud ja WeTransfer tagab turvalise ülekande. Saad luua paroolikaitstud linke, et ainult valitud inimesed saaksid faile alla laadida.
  3. Suuremahuliste failide jagamine: Tavapäraste meilisüsteemide piirangud suuruse osas ei mängi siin rolli. Jagamine võib hõlmata palju suuri faile. Kleebiste valmistamisel on parima tulemuse aluseks kvaliteetne trükifail ja nende maht võib ületada Sinu emailiga saatmise piire. Seega mine tutvu WeTransfer pakutavaga. Meile saada tellimus läbi kontaktivormi ja WeTransferiga failid.
  4. Jagamine mitmele saajale: Saad saata faililinkidega meilisõnumeid mitmele adressaadile korraga, mis teeb näiteks koostööprojektide haldamise lihtsaks.
  5. Tasuta ja tasulised valikud: WeTransfer pakub tasuta versiooni, mis sobib suurepäraselt igapäevaseks kasutamiseks. Tasulised tellijad saavad aga täiendavaid võimalusi, nagu pikemad säilitustähtajad ja suurem mahulimiit.

WeTransfer Sinu projektides

WeTransfer on hindamatu tööriist paljudes olukordades:

  1. Kunstilooming ja disain: Jaga oma loodud kunsti, disaini- või fotofaile kiiresti ja lihtsalt klientide, koostööpartnerite või sõpradega.
  2. Videoproduktsioon: Saada suuri videofaile klientidele või kolleegidele, ilma et peaksid muretsema faili suuruse piirangute pärast.
  3. Muusika ja helilindistused: Muusikud saavad jagada oma helilindistusi ja kompositsioone produtsentidele, koostööpartneritele või lihtsalt sõpradele.
  4. Äridokumendid: Kiiresti jaga olulisi äridokumente üle maailma, näiteks ettevõtte esitlusi, finantsaruandeid või lepinguid.

Kokkuvõte

WeTransfer on ideaalne lahendus, kui otsid kiiret, lihtsat ja turvalist viisi suurte failide jagamiseks. Olgu tegemist kunsti, disaini, video, muusika või äridokumentidega, WeTransfer abil saad oma sisu kiiresti ja hõlpsasti üle kanda ilma tüütute piirangute ja ajakuluta. Kasuta WeTransfer teenust, et hoida oma failide jagamine sujuvalt ning keskenduda tähtsamatele asjadele oma loomeprotsessis ja koostöös.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: