Auto siirdekleebis

Klientide hinnangud:
5/5

Auto siirdekleebis on ilus ja väga kvaliteetne kleebis millel on väga lai kasutusala. Sobib siirdekleebis lahedate logode ja piltide tegemiseks. Kasutada võib siirdekleebiseid praktiliselt kõikjal – seega pane kleebis oma autole, rattale, paadile, tootele, termosele või kruusile, võimalusi on väga palju.

Maks. faili suurus 100MB, sobivad jpg, jpeg, png, gif, pdf
Remove
Märkused / juhised
  • Kokku: 0,00

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Auto siirdekleebised - parim materjal, kiirelt valmis

Auto siirdekleebised valmistame alati kvaliteetsest lõikekilest ja paneme kleebisele peale siirdeteibi, et saaksid oma auto siirdekleebise mugavalt ja lihtsalt paigaldada. Valida on must, valge, kollane, lilla, hall ja kuldne. Meie valmistatud auto siirdekleebised on väga vastupidavad ideaalsed sise- või välitingimustes kasutamiseks. Kleebis on vee- ja ilmastikukindel.

Auto siirdekleebised teeme ainult kõige parematest materjalidest, et kleebised valmistaks Sulle rõõmu palju aastaid – kleebis on korrektselt paigaldatuna ilus 8-10 aastat. Kleebiste valmistame juba 1-2 päevaga.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Kleebiste tellimine on tõesti lihtne nagu 1-2-3 vali kleebise suurus, kogus ja lisa oma kujundus. Edasi toimetame juba meie Sinu kleebiste valmistamisega. Tunned, et soovid oma autole ka kleebiseid, aga kujundust pole? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga kleebise näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud kleebised teele tavaliselt juba 1-2 tööpäevaga.

Kui käsil on keerukam projekt kirjuta meile oma mõtted ja meie kujundaja töötab koos Sinuga välja just Sinu unistuste kleebise disaini! Meie teeme kõik ülejäänud töö Sinu eest.