Auto tekstikleebis

Klientide hinnangud:
5/5

Auto tekstikleebis on see mida otsid, kui soovid oma autole lisada reklaami või infot tekstina. Tekstikleebisega on seda väga mugav teha. Auto tekstikleebised on ilmastiku- ja veekindad. Kleebis on väga kvaliteetne, see ei murene välitingimustes ja kestab palju aastaid muutumatult kenana.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Tekstikleebised autole - kvaliteetsed ja väga vastupidavad.

 Oled ammu juba mõelnud, et soovid oma sõnumit, reklaami või infot autole tekstikleebisena? Oled väga õiges kohas, meie valmistame auto tekstikleebiseid täpselt selle tekstiga mida Sa soovid.

 Auto tekstikleebisele paigaldame alati siirdeteibi, et saaksid mugavalt ja lihtsalt kleebise paigaldada. Siirdeteip hoiab kõik tähed paigal omal kohal ja tulemus on võrratu. Lihtsalt eemaldage aluspaber, kandke auto tekstikleebis puhastatud pinnale ja hõõruge kleebis üle. Seejärel eemaldage siirdeteip ja ongi valmis!

 Auto tekstikleebised on väga kvaliteetsed, need ei murene välitingimustes ja kestavad palju aastaid muutumatult kenana.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Vali omale meeldiv tekstistiil (font) ja mõõduks mis suuruses alale see mahtuma peaks – kleebiseid saab musta, valget, halli, kollast, lillat ja kuldset värvi. Pole vaja ise kujundamisega jännata, ega muud keerulist teha – tekstistiil, mõõt ja mis värvi kleebist soovid – nii lihtne ongi ja juba 1-2 päevaga on Sinu tekstikleebised Sinu poole teel.

Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.