LAMINEERITUD kleebis

Klientide hinnangud:
5/5

LAMINEERITUD kleebised on väga vastupidavad kleebised, enim leiavad kasutust kohtades kus on vaja kleebiselt ekstra vastupidavust. Näiteks mobiiltelefoni kaaned, sülearvutid, joogitopsid, termotassid. Telefonile kleebitavad kleebised tasub lamineeritud valida, kuna telefon saab koguaeg käega kokkupuudet ja selliselt kleebis muidu kulub kuu-paariga, lamineeritult kestab sama ilusana kui ostes aastaid. Tootekleebised lamineeritakse, kui toode on selline millega kokkupuutel trükk mõningase kasutuse pärast laiali läheks muidu. Näiteks alkoholi sisaldavad tooted ja osad ilutooted. Või siis kui toode saab pidevat kokkupuudet käega. Autokleebised mis on mõeldud pikaajaliseks kasutuseks soovitame ka alati lamineeritud valmida, postkastile kleebis ei vaja lamineerimist, sest meie kleebis on ilmastikukindel, postkastile kleebise saab tellida siit

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Valmistame kleebised parimast materjalist, kvaliteetsed ja vastupidavad.

AUTO kleebised on väga vastupidavad kleebised, autokleebis on lamineeritud. Autokleebised sobivad kasutamiseks kohtades kus kleebis peab eriti vastupidav olema – autol, mootorrattal, mopeedil, tõuksil, jalgrattal või paadil. Lisaks sobib ideaalselt ka kohtadesse kus kleeps puutub palju kokku ka inimkäega – telefoni kaaned, või kus puhastatakse seadmeid puhastusvahenditega ja kleeps saab ka koguaeg puhastamist. Näiteks tööstuslikud masinad saavad ohutussildid ka samast materjalist ja lamineeritult.

Enim kasutatakse lamineeritud autokleebiseid logo või embleemidena autodel. Erinevd autoklubid armastavad oma klubilist kuuluvust läbi kleepsu kinnitada. Lamineeritud kleebis sobib hästi ka kosmeetika toodete pakenditele või kui on oht muidu kemikaalidega kokku puutuda.

Autokleebis on ilmastikukindel, mugav kleepida tänu õhukanalitele. Saab vajadusel paranduse ka teha. Kleebised on püsiliimiga ja peale kleepimist võid kindel olla, et kleebis on ilusti paigal ka mitme aasta pärast.

Tellimine on väga mugav ja lihtne nagu 1-2-3

– laadi üles oma kujundus, vali kleebise mõõt ja kogus

– meie saadame Sulle kinnitamiseks kleebise asetuse näidise

– kinnita näidis ja jää kleepse ootama, kleebised saavad valmis 1-2 päevaga ja seda päriselt!

Valmistame kleebised ainult parimatest materjalidest, et Sinu kleebised oleksid ilusad ja pakuksid palju rõõmu pikaks ajaks.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Kleebiste tellimine on tõesti lihtne nagu 1-2-3 vali kleebise lõikestiil, suurus ja saada oma kujundus. Edasi toimetame juba meie Sinu kleebiste valmistamisega. Tunned, et soovid omale kleebiseid, silte või etikette, aga kujundust pole? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga kleebise asetuse näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud kleebised teele tavaliselt juba 1-2 tööpäevaga.

Kui käsil on keerukam projekt kirjuta meile oma mõtted ja meie kujundaja töötab koos Sinuga välja just Sinu unistuste kleebise disaini! Meie teeme kõik ülejäänud töö Sinu eest.  

Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: