Fotokruusid – Sinu tekstiga

Klientide hinnangud:
5/5

Fotokruusid valmistame personaalsed, just täpselt sellised nagu Sina soovid! Saad ise oma personaalse kohvitassi disainida, lisades sellele enda valitud tekstid. Täpselt sellised motiveerivad või tuju tõstvad tekstid mis just Sulle meeldivad. Kogu fotokruusi disaini ja tekstide paika sättimise teeme meie Sinu eest ära ja seda täitsa ilma tasuta. Sina vali mitut kruusi soovid, kirjuta meile millist teksti soovid ja ongi Sinu poolt kõik. Edasi toimetame Sinu kruusi tellimusega juba meie. Enne kruusi valmistamist saadame alati ka kruusi asetuse näidise Sulle kinnitamiseks. Meie valmistatud fotokruusid on masinpestavad eco programmiga.

Sul ei ole veel oma fotokruusile kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Kui vajad abi aitame sind hea meelega. Võta meiega ühendust siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad fotokruusid on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Fotokruusid valmis kiirelt

Fotokruusid valmis alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Fotokruusid DPD pakiautomaati üle Eesti tasuta, tellimustele alates 15€

Vastupidavad ja säravad

Vastupidavad ja säravad fotokruusid sobivad ka nõudepesumasinaga pesuks.

Isikupärased fotokruusid on säravad, kvaliteetsed ja vastupidavad.

Fotokruus on praktiline ja hea kingitus nii endale kui sõbrale, lähedasele. Kujundamisel on piiriks ainult Sinu fantaasia – meie teeme kruusid täpselt nii nagu Sina soovid!

Valmistame Sinu fotokruusi kõigest 1-2 tööpäevaga. Aitame sättida tekstid, logo, pildid paika, et valmis kruusid oleksid ilusad ja pakuksid palju rõõmu nende kasutajale.

Kruusid on valmistatud sublimatsioonitehnoloogiat kasutades, see tagab selle, et kruusid on väga vastupidavad, läikivad ja imeilusad! Pesta soovitame pesta käsipesuga, aga kruus sobib kenasti ka nõudepesumasinas pesemiseks.

Kleebised123.ee valmistab fotokruusid alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Fotokruusi tellimine on väga mugav ja lihtne! Vali millist tüüpi kruusi soovid – tekstiga, pildiga/logoga või hoopis mõlemaga. Edasi sätime meie Sinu kruusi kujunduse paika, saadame näidise Sulle üle vaatamiseks ja kinnitamiseks. Kui soovid kujunduse ise luua, siis saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse teha tasuta canva.com lehel. Edasi valmistame kruusi ja paneme teele, tavaliselt 1-2 tööpäevaga.

Valmis kruusid saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: