OVAALNE kleebis

Klientide hinnangud:
5/5

Ovaalsed kleebised on populaarsed logo- ja tootekleebised. Kleebised on ovaalselt ideaalsed purgikleebiseks või küünlale. Paljud logod on ovaalsel kleebisel kõige silmatorkavamad. Kleebised saab tellida lehel või üksiku kleebisena. Lehel kleebiseid on mugav kleepida oma toodetele. Üksikud kleebised sobivad hästi kingiks jagamiseks ja toodetega kaasa panemiseks.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Valmistame kleebised parimast materjalist, kvaliteetsed ja vastupidavad.

Valmistame kleebised ainult parimatest materjalidest, et Sinu kleebised oleksid ilusad ja pakuksid palju rõõmu.

Kleebised on veekindlad ja väga vastupidavad.

Kleebised sobivad peaaegu kõikjale – näiteks purgile, kruusile, termosele, autole, paadile, kiivrile ja postkastile – need on ainult väike valik – enamik siledaid pindasid sobivad väga hästi!

Kleebised on püsiliimiga ja peale kleepimist võid kindel olla, et kleebis on ilusti paigal ka mitme aasta pärast.

Eriti karmides oludes kasutatavad kleebised lamineerime, see annab eksta vastupidavust. Näiteks telefoni tagakaane kleebised soovitame lamineerida, alati lamineerime autokleebised. Lamineeritud kleebis sobib hästi ka kosmeetika toodete pakenditele või kui on oht muidu kemikaalidega kokku puutuda.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Kleebiste tellimine on tõesti lihtne nagu 1-2-3 vali kleebise lõikestiil, suurus ja saada oma kujundus. Edasi toimetame juba meie Sinu kleebiste valmistamisega. Tunned, et soovid omale kleebiseid, silte või etikette, aga kujundust pole? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga kleebise asetuse näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud kleebised teele tavaliselt juba 1-2 tööpäevaga.

Kui käsil on keerukam projekt kirjuta meile oma mõtted ja meie kujundaja töötab koos Sinuga välja just Sinu unistuste kleebise disaini! Meie teeme kõik ülejäänud töö Sinu eest.  

Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.