Kasuta kassas sooduskoodi ROLLUP25 ja saa 25% soodustust!

Roll-Up stend ehk Roll-Up Bänner

Klientide hinnangud:
5/5

Roll-Up bännerid on väga efektsed
Roll-up bännerid on Kleebised123 poolt pakutav tõhus reklaamivahend, mis ühendab endas mugavust ja visuaalset mõju. Nende kompaktne suurus kokkupanduna ja silmapaistev esitus avatuna teeb roll-up bännerid ideaalseks valikuks kiireks, mugavaks ja ajutiseks reklaamiks. Neid on lihtne paigaldada ja teisaldada, mistõttu sobivad suurepäraselt messidele, üritustele, kaubanduskeskustesse ja esitlustele.

Roll-Up bännerid mis köidavad tähelepanu
Kleebised123  soovitab roll-up bänneri valida, sest see on kvaliteetne ja korduvkasutatav võimalus enda firmat või tooteid reklaamida. Lisaks on ka võimalust reklaami roll-up süsteemil vahetada ja seeläbi pikendada konstruktsiooni eluiga. Tänu kvaliteetsele trükile on bännerid ilusad ja värvilised, tõmmates koheselt tähelepanu.

Roll-Up bännereid saab mitmes mõõdus
Roll-up bännerite standardmõõdud on 85 või 100 cm laius ja 200 cm kõrgus, tagades, et Sinu reklaam oleks hästi nähtav. Iga bänneriga on kaasas ka tekstiilist kandekott, muutes transpordi veelgi mugavamaks.

Kiire tellimuste täitmine
Valides Kleebised123, saad alati kindel olla, et Sinu roll-up bänner valmib kiirelt ja tulemus on kvaliteetne. See tagab Sinu roll-up bänneri pikaealisuse ja visuaalse atraktiivsuse.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Valmistame kiirelt

Valmistame Roll-UP bännerid 2-3 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Ilusad värvid

Roll-Up bänneritel on ilusad säravad värvid.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad roll-up bännerid taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Roll-Up bännerid e. Roll-Up stendid - säravad ja kvaliteetsed

Roll-UP bännerid valmistame ainult kvaliteetsetest materjalidest, hea hinnaga ja kiirelt!

Roll-UP bänneri tellimiseks, kui on olemas kujundus, saada loomulikult see meile tellides. Kui Sul ei ole omal kujundust, siis oleme Sinu jaoks olemas! Saada meile info mida oma reklaambännerile soovid ja teeme Sinu bännerile kujunduse täiesti tasuta!

Tellimine kleebised123 lehelt ongi nii lihtne ja mugav! Saadame Sulle toote paigutuse näidise e-kirjaga, kui oled selle heaks kiitnud, valmistame Roll-UP bänneri kiirelt ja panemegi kulleriga teele (lisandub kullertasu) või saad ise meie trükikotta Sauel järgi tulla.Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kleebised123.ee valmistab pakutavad tooted alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Roll-UP stendid valmivad ainult parimatest materjalidest, sest tahame, et oleksid oma Roll-UP bänneriga rahul ka mitmete aastate pärast. Roll-UP bänneril on kaasas ka kandekott, et oleks ekstra mugav Sul seda kaasa võtta ja hoiustada. Enam paremaks ei saagi minna! 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: