RULLIS kleebised

Klientide hinnangud:
5/5

Rullis kleebis sobib hästi kui on kleebiseid palju ja kiirelt kleepida vaja. Mugav on rullis etikette käsitsi jooksvalt paigaldada näiteks kaasamüüdavale toidukarbile või lillekimbu pakkimisel pakendi kleebisega kinnitamiseks. Rullis kleebiseid valmistame ükskõik mis kujuga. Pole vaja leppida ette antud mõõtudega või ainult ristküliku, ringi või ovaaliga. Kleebised123 valmistab kleebised just sellise mõõdu ja kujuga nagu Sinu toodetele kõige paremini sobib ja mis aitab Sinu toodet teistest eristada ja esile tõsta. Väiketootjad, käsitöömeistrid – vaja on väikest partiid tootekleebiseid rullis? Kleebised123 teeb 🙂 Rullis teeme tavaliselt paberkleebised, soovi korral lamineerime – see annab läiget ja vastupidavust. Kui on erisoove, kirjuta meile siit.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Kirkad värvid

Meie kleebised on kvaliteetsed ja hakkavad silma. Ole nähtav oma klientidele.

Rullis kleebised- kvaliteetsed kleebisetiketid

  • Paberile trükitud kleebisetiketid sobivad väga hästi kasutamiseks sisetingimustes kus kleebised ei ole pidevalt niiskes keskkonnas.  Ideaalne valik lühikese kasutusega kleebistele – näiteks kaasamüügi toidupakenditele, tooteetiketina või tänukleebisena. 
  • Laminaadiga kaetud paberile trükitud kleebisetiketid on kaetud õhukese kaitsva laminaadikihiga. Selliselt valmistatud paberkleebised on pikema kasutusajaga. Palju vastupidavamad kriipimise ja niiskusele. Ideaalne valik kosmeetika toodetele ja tooteetikettidele. Laminaat annab särava ja ilusa tulemuse.

Tellimine on väga mugav – laadi üles oma kujundus ja me valmistame sulle ilusad ja paberkleebised. Saadame alati Sulle enne trükkimist tasuta kleebise asetuse näidise, et saaksid veenduda et kõik on just nii nagu Sina soovid. 

NB! Paberkleebis kannatab tibake niiskust, aga pole mõeldud pidevalt niiskes keskkonnas olema.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Vali suurus, kogus ja laadi üles oma kleebise kujundus – kui Sul kujundust veel ei ole vaata siit kuidas ise oma kleebis kujundada tasuta. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga kleebise asetuse näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud kleebised teele tavaliselt juba 1-2 tööpäevaga. Rullis kleebised 2-4 tööpäevaga. Rullis kleebised saad tellida rullis kleebiste lehelt siit

Valmis kleebised saadame Eestis tasuta Sinu lähimasse pakiautomaati.

Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: