SIIRDE kleebis

Klientide hinnangud:
5/5

Siirdekleebised on enim kasutuses autokleebistena, sobivad igale siledale pinnale nii toas kui õues. Kleebised valmistame ainult parimatest materjalidest kiirelt ja korralikult. Siirdekleebisele paigaldame siirdeteibi, mille abil on kleebise paigaldamine väga mugav ja lihtne. Siirekleebised on ühevärvilised lõikekleebised või erikujulised trükitud kleebised. NB! Tähele tasub panna, et detailid ei jääks alla 2mm. Paigaldamisel peaks kleebistava pinna temperatuur olema 15 kraadi või rohkem.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu

Siirdekleebised - parimast materjalist vastupidavad kleebised.

Siirdekleebis on äge valik kui soovid selgelt ja hästi silmapaistev olla! Valida on erinevaid värve – levinumad on valge, must, kuldne, hõbedane, hall, tumehall, lilla, kollane, punane – need on meil tavaliselt laos olemas ja valmistame siirdekleebised juba 1 tööpäevaga.

Siirdekleebise tellimiseks –

  1. Mis mõõdus alale kleebis mahtuma peab
  2. Mitut kleebist soovid
  3. Värv millest tekstikleebist soovid
  4. Kujundus

 

Meie tegutseme sealt juba edasi. See ongi nii lihtne ja mugav! Saadame Sulle kleebise paigutuse näidise e-kirjaga, kui oled selle heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud siirdekleebised teele juba 1-2 tööpäevaga. Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Transport on Eesti piires pakiautomaati TASUTA! Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Siirdekleebised valmivad ainult parimatest materjalidest, sest tahame, et oleksid oma siirdekleebisega rahul ka mitmete aastate pärast. Kasutame ainult väga kvaliteetset polümeerset kleebist, et Sinu siirdekleebis  oleks ilus kaua – see ei rebene, ega tuhmu kiirelt ilmastiku mõjul. Tootja annab mustale ja valgele kleebisele kuni 10a kastutusaega ja värvilisetele kuni 8 aastat.

Lihtsalt vali suurus, kogus ja laadi üles oma kleebise kujundus – kui Sul kujundust veel ei ole vaata siit kuidas ise oma kleebis kujundada tasuta. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga kleebise asetuse näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud kleebised teele tavaliselt juba 1-2 tööpäevaga. 

Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele.

Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: