TEKSTI kleebis

Klientide hinnangud:
5/5

Tekstikleebis/vinüülkleebis on ideaalne autokleebis, kui soovite tekstikleebisega autole kontakte lisada. Tekstikleebisega saate hõlpsasti oma ettevõtte nime ja kontaktid lisada peaaegu kõikjale. Lisaks on tekstikleebis sobiv poeuksele, autoaknale, jalgrattale või kasvõi paadile. Tekstikleebiste valmistamisel kasutame ainult parimaid materjale.  Kleebise kasutusaeg kuni 10 aastat. Aluspinna temperatuur peaks olema 15 kraadi või rohkem. Lihtsalt säti oma tekstikleebis mis tahes (puhastatud ja kuivale) siledale pinnale, eemaldage aluspaber ja paigaldage kleebis. Hõõruge kõik tähed hoolega üle ja eemaldage viimaseks siirdeteip. Ongi nii mugav! NB! Tähele tasub panna, et detailid ei jääks alla 2mm.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Kleebised valmis kiirelt

Valmistame kleebised alati 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Tasuta transport

Kleebised pakiautomaati tasuta. Kohal tavaliselt juba järgmisel päeval.

Vastupidavad ja veekindlad

Vastupidavad ja veekindlad kleebised taluvad nii päikest kui vihmasadu.

Tekstikleebised - parimast materjalist vastupidavad kleebised.

Tekstikleebis on õige valik kui soovid selgelt ja hästi silmapaistev olla! Valida on erinevaid värve – levinumad on valge, must, kuldne, hall, tumehall, lilla, kollane – need on meil tavaliselt laos olemas ja valmistame tekstikleebised juba 1 tööpäevaga.

Tekstikleebise tellimiseks –

  1. Mis mõõdus alale kleebis mahtuma peab
  2. Mitut kleebist soovid
  3. Värv millest tekstikleebist soovid
  4. Tekst või tekst koos soovitud kirjastiiliga

Meie tegutseme sealt juba edasi. See ongi nii lihtne ja mugav! Saadame Sulle kleebise paigutuse näidise e-kirjaga, kui oled selle heaks kiitnud, valmistame kleebised ja paneme tellitud tekstikleebised teele juba 1-2 tööpäevaga. Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele. Transport on Eesti piires pakiautomaati TASUTA! Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kleebised123.ee valmistab kleebised alati kiirelt ja kvaliteetselt!

Tekstikleebised valmivad ainult parimatest materjalidest, sest tahame, et oleksid oma tekstikleebisega rahul ka mitmete aastate pärast. Kasutame ainult väga kvaliteetset polümeerset kleebist, et Sinu tekstikleebis  oleks ilus kaua – see ei rebene, ega tuhmu kiirelt ilmastiku mõjul. Tootja annab mustale ja valgele kleebisele kuni 10a kastutusaega ja värvilisetele kuni 8 aastat. Paigaldame tekstikleebistele alati siirdeteibi, mis tagab mugava paigalduse. Enam paremaks ei saagi minna! 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: