Visiitkaardid

Klientide hinnangud:
5/5

Ilusad esinduslikud visiitkaardid – visiitkaart on väga mugav ja hea võimalus oma firmat tutvustada. Visiitkaardile saad panna oma kontaktandmetele lisaks ka logo, pildi, QR koodi või kõik kolm. Visiitkaardid valmistame ühepoolsed või kahepoolsed. Visiitkaardid on klassikalises mõõdus 90x50mm. Tavaliselt on visiitkaardil kergelt ümardatud nurgad, seda täitsa lisatasuta. Erilahendustena saame pakkuda visiitkaardile ka säravat fooliotrükki. Kui soovid erilahendust, siis võta meiega ühendust ja teeme Sulle personaalse pakkumise lähtuvalt Sinu vajadustest. Kui Sul ei ole omal visiitkaardi kujundust, siis tee tellimus ilma faili lisamata ja pane visiitkaardile soovitud info kirja ja säitme kõik Sinu jaoks ise paika ja täitsa tasuta. Alati saadame Sulle kinnitamiseks visiitkaardi asetuse näidise emailiga enne visiitkaartide valmistamist.

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel.

Juhised leiad siit.

Kleebised123.ee poolt pakutavad kleebised on kvaliteetsed ja vastupidavad.

Visiitkaardid valmis kiirelt

Valmistame visiitkaardid 1-2 tööpäevaga. Kiirtellimused samal päeval.

Disain paika tasuta

Pole valmis kujundust?  Aitame tasuta paika sättida.

Kirkad värvid

Meie visiitkaardid on kvaliteetsed ja hakkavad silma. Ole nähtav oma klientidele.

Visiitkaardid on olulised

Visiitkaardid on mugavad oma info jagamiseks klientide ja koostööpartneritega. Pole vaja piirduda klassikalise visiitkaardiga – lisa julgelt pilte, QR kood või miskit lõbusat mis iseloomustab just Sind ja seda mida Sul on pakkuda oma klientidele.

 Ühepoolne, kahepoolne, kumerad nurgad – kõike saab!

Sul on idee, aga pole veel kujundust? Saada tellides kõik mis olemas on ja lisainfosse mida juurde soovid. Sätime kõik Sinu jaoks valmis ja saadame tasuta visiitkaardi asetuse kinnitamiseks enne trükkima asumist. Kõik ikka selleks, et saaksid kindel olla, et kõik on täpselt nii nagu oled soovinud! 

Kleebised123.ee visiitkaartide tellimine on kiire ja mugav!

 Vali kas soovid ühe- või kahepoolse visiitkaardi. Seejärel vali kogus ja lisa oma visiitkaardi kujundus – kui Sul kujundust veel ei ole vaata siit kuidas ise oma disaini kujundada tasuta. Peale tellimuse saamist saadame Sulle e-kirjaga visiitkaardi  asetuse näidise. Kui oled näidise heaks kiitnud, valmistame Sinu visiitkaardid ja paneme tellitud trükised teele tavaliselt juba 2 tööpäevaga. 

Kleebised123 valmistab tooted alati kiirelt ja kvaliteetselt.

Istu rahulikult ja lase meil Sinu eest töö ära teha.

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: