Kleebiste kujundus tasuta – Canva.com

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tere kõigile kleebiste fännidele!

Kas olete kunagi mõelnud, kuidas muuta oma pakendid, tooted, seinad, põrandad ja muud esemed põnevaks ja isikupäraseks? Üks suurepärane võimalus selleks on kleebised. See on lihtne ja mugav viis oma asjadele uus välimus anda.

Kleebiste kujundus tasuta – canva.com keskkonnas

Kuid kuidas kujundada oma kleebised? Selleks soovitan kasutada Canva.com keskkonda, kus on väga palju erinevaid kujundusvõimalusi ja kujunduselemente, mida saate oma kleebise disainile lisada. See on kasulik tööriist ka neile, kes pole kujundamisega väga harjunud. Kõik on käepärast ja suurem osa on täiesti tasuta. Osa on ka tasuline, aga neid teenuseid ei pea endale ostma – tasuta osa on väga lai. Saad täitsa ise endale superlahedad kleebised disainida. Saad sellega lihtsalt hakkama!

Kuidas alustada Canva keskkonnas tasuta kujundamisega?

Tõmba Canva äpp oma telefoni või installi programm oma arvutisse ja loo oma kujundus tasuta. Kui installida ei soovi mine arvutiga aadressile www.canva.com ja tee omale sobiv kujundus ilma programme alla laadimata. Jah, programm on tasuta ja Sa ei pea mingeid tasulisi teenuseid seal omale ostma. Muidugi kui tunned, et soovid enamat võid tellida ka tasulise teenuse 11.99€/kuus. Sellega saad juba palju lisa vilesid ja musttuhat kujundust pealekauba. Tasuta versioon sisaldab üle 250 tuhande kujundusmalli! Kindlasti leiad sealt omale midagi.

Canva tasuline osa on ka väga taskukohane

Osad elemendid on tasulised – sellest ei tasu end segada lasta. Enamik disainielemente on soodsad, kõigest mõni euro. Mõtle hoolega läbi mida soovid oma kleebisega edasi anda. Logokleebise puhul, kui teed logo oma firmat / toodet esindama, siis mõni euro tasub pikas plaanis parem kohe kulutada, et luua omale kõige vingem logo. Logo mis esindab Sind, Sinu ettevõtmist ja millest unistanud oled!!

Canva.com lehel saab ideid koguda

Canva.com keskkonnas on ideaalne ka niisama ringi vaadata ja ideid koguda. Võid salvestada sealt ka PDFprint faili vaid mõne detaili või kujundi ja sellele lisaks saab juba Kleebised123 kujundaja soovitud tekstid ja asetused juurde sättida.

Kui olete oma kleebise kujundanud, tuleb see alla laadida PDFprint formaadis, sest see sobib kõige paremini trükiks. Järgmiseks tuleb appi Kleebised123 – kiire ja kvaliteetne trükiteenus, kus saate oma kleebised tellida mugavalt ja lihtsalt.

Nii et ärge kartke proovida midagi uut ja luua endale isikupärased kleebised, mis annavad teie ideedele uue hingamise. Ja kui olete oma kleebise kujundanud, võtke ühendust Kleebised123.ee lehel ja saate kleepsud tellida. Päev-paar trükiks ja varsti saategi oma kleebised kätte!

Rõõmsat kujundamist ja ilusate kleebiste loomist!

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: