Disainkleebised ja tapeet

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Disainkleebised ja tapeet muuda oma kodu ja kontor ilusaks ja isikupäraseks kiirelt ja kergelt.

Kas olete kunagi unistanud, et saaksite oma kodu või kontori ruumid muuta ilusaks ja isikupäraseks kerge vaevaga? Kohe ja nüüd, mitte nädalate pärast. Tahad vaheldust ja uut hingamist ruumis? Tõenäoliselt olete mõelnud, et selle saavutamiseks peate kulutama palju aega ja raha, kuid tegelikult on see võimalik ka lihtsamal ja odavamal viisil.

Disainkleebised

Üks kiire ja lihtne võimalus on kasutada dekoratiivseid seinakleepse, mis võivad muuta iga igava ja üheülbalise seina huvitavaks ja kauniks. Seinakleebised saame valmistada täpselt sellised nagu soovid. Kui on kujundus olemas või kui on idee ja disaini veel pole, siis võta julgelt ühendust ja saame koos ühiselt lahendused leida.

Lastetoa kleebised

Lastetoa jaoks on meil olemas erinevaid loomade disaine, alates tuttavatest metsaloomadest lõpetades koomilisemate tegelastega. Seinakleebised sobivad igale siledale pinnale kleepimiseks. Värvid on veebaasil tintidega ja seega igati sobivad isegi magamistuppa.

Tapeet – isikupärane ja just täpselt selline nagu soovid

Teine võimalus on tapeet – see on samuti kiire ja lihtne võimalus oma ruumi väikse vaevaga hoopis värskemaks ja mõnusaks teha. Trükime tapeedid kõik samuti veebaasil tintidega, seega Kleebised123 valmistatud tapeedid on eranditult kõik väga keskkonnasõbralikud. Tapeet on lihtsalt paigaldatav – liim on tapeedi küljes olemas, vaja vaid sein või tapeet (oleneb konkreetsest materjalist) märjaks pritsida korralikult, et liim aktiveeruks ja võidki seina panna. Tapeedile saame trükkida kõike seda mida tavakleebistele. Tapeet valmib vaid mõne päevaga, pole vaja nädalaid või kuid oodata. Täiesti personaalne ja eriline tapeet mida teistel pole – kui see ka tuba uueks ei tee, siis las ta jääb nii nagu on.

Kõiki neid lihtsaid muudatusi saab teha kerge vaevaga ja suhteliselt väheste kulutustega. Oluline on valida just need elemendid, mis vastavad teie isikupärale ja sobivad teie kodus või kontoris olemasoleva interjööriga. Lisaks võib väikeste muudatuste tegemine anda teile uut inspiratsiooni ja energiat, et nautida oma ruume täiel määral. Seega ärge kartke proovida uusi ideid ja luua enda jaoks unikaalne ja ilus ruum.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: