Fooliumtrükk – lisa igale disainile sära

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Fooliumtrükk kuldne

Fooliumtrükk ja mida see juurde annab trükistele.

Kas oled kunagi märganud, kui kaunid ja erilised näevad välja osad tooted, millel on säravad kuldsed või muud metallik toonid? Nendel on kasutatud fooliumtrükki. Tegemist on trükitehnoloogiaga, mis lisab toodetele sära ja elegantsi ning annab neile unikaalse välimuse. Fooliumtrüki tulemuseks on särav ja elegantne efekt, mis tõstab trükise visuaalset kvaliteeti ja atraktiivsust.

Fooliumtrükki saab kasutada mitmesuguste trükiste jaoks, näiteks kleebised, kutsekaardid, visiitkaardid, tootepakendid ja reklaammaterjalid, särtsu saab lisada igasugustele disainidele. Iga pulmakutse või kaart saab kohe uue ilme, kui osad tekstid või mustrid on kuldselt säravad. Tulemus fooliumtrükiga on väga efektne ja seda saab teha täpselt nendele osadele disainis kus vaja on. Kõige levinum fooliumtrükis on särav ja imeline kuldne – see lisab väärtust ja eksklusiivsust alati. Sellega pole vaja liialdada – ka väike detail muudab kogu trükise üldist tulemust.

Mõtle kuidas visiitkaart oleks ekstra eriline, ei pea piirduma tavalisega – lisa fooliumtrükis logo või motiiv ja ongi tulemus totaalselt uus ja äge. Tootesilt eksklusiivsematele tooteseeriatele võiks olla rohkem, kui sisu, rohkem kui teised tootesildid – selle tulemuse jaoks annabki selle ekstra faktori just fooliumtrükis särav ja silmatorkav trükk. Olgu kleebiste soov suur või väike, fooliumtrükk annab erilise tulemuse igal juhul.

Fooliumtrükk suurepärane võimalus lisada oma ettevõtte kleebistele ja trükistele erilist sära ja stiili ning tõsta trükiste visuaalset kvaliteeti. Seega, kui soovid anda oma toodetele ja ettevõttele eksklusiivset ilmet, siis kaalu kindlasti fooliumtrükki!

Fooliumtrükk

 

Kleebised123 pakub fooliumtrükki!

Ja mis veel parem – nüüd on ka sul võimalus tellida enda ettevõtte jaoks fooliumtrükk tootekleebiseid ja muid vajalikke trükiseid! Iga projekt ja soov on erinev, seega võta meiega ühendust, et saaksime just sinu disaini osas nõuga abiks olla, kuidas võiks muuta või mida sättida, et saaks eriti särava ja eksklusiivse tulemuse. Kuidas saaks fooliumtrükk anda lisaväärtust tootekleebisele, kinkekaardile või visiitkaardile. Fooliumtrükk ei ole ainult valitutele, see on kõigile. Ka Sinu kleebised ja trükised on seda väärt, et olla isikupärased ja võrratud!

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: