Fooliumtrükk ja kuldselt säravad kleepsud

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Fooliumtrükk

Fooliumtrükk

 mis see on ja kellele

Fooliumtrükk on trükitehnika, mille abil saab luua erilisi efekte ja lisada trükistele erilist sära. Seda meetodit kasutatakse sageli ka kleebiste trükkimisel, et luua neile unikaalne ja luksuslik välimus. Fooliumtrükk on suurepärane võimalus lisada oma ettevõtte kleebistele ja trükistele erilist sära ja stiili ning tõsta trükiste visuaalset kvaliteeti. Seega, kui soovid anda oma toodetele ja ettevõttele eksklusiivset ilmet, siis kaalu kindlasti fooliumtrükki!

Kui soovite ka oma kleebistele lisada särtsu ja sädelust, siis Kleebised123 pakub fooliumtrükki, mis muudab teie kleebised silmatorkavamaks ja atraktiivsemaks. Meie trükiteenused hõlmavad erinevaid materjale ja värve, et saaksite valida just endale sobiva stiili. Võimalusi on väga palju, kuidas saada eriline ja omanäoline tulemus. Vahel ka väike särav element annab juba täiesti uue ilme ja võrratu tulemuse.

Fooliumtrükiga kleebiste loomisel kasutame spetsiaalset fooliumi, mis kantakse trükisele kuumuse ja rõhu abil. Tulemuseks on särav ja luksuslik välimus, mis sobib ideaalselt isikupärasuse rõhutamiseks või eriliste sündmuste tähistamiseks mõeldud trükistele. Kui soovite, et teie kleebised oleksid silmatorkavamad ja atraktiivsemad, siis fooliumtrükk on suurepärane valik. Meie professionaalne meeskond aitab teil luua kleebiseid, mis eristuvad teistest ja fooliumtrükk paneb need ekstra särama.

Tootekleebis fooliumtrükk sädelev kuldne

Kleebised123 fooliumtrükk ja muud trükised

Lisaks fooliumtrükile pakume ka teisi trükiteenuseid, sealhulgas kleebiste disainimist ja trükkimist vastavalt kliendi soovile. Valmistame kleebiseid erinevate tehnikate abil sobima peaaegu kõikjale. Meie kasutada on palju erinevaid materjale – valime alati sobivaima materjali arvestades tellitud kleebiste otstarvet. Me ei arva, et klient peab olema kleebiste ala spetsialist – seda oleme meie ja aitame alati nõuga.

Meie kaubamärk on alati abivalmis ja kiire teenindus ja muidugi kleebiste valmistamine kiirelt ja kvaliteetselt. Kleebised123 pole ainult kaubamärk vaid kleebised valmivad päriselt ka 1-2-3. Valmis kleebised saadame tasuta üle Eesti pakiautomaati juba 1-2 päevaga. Kleebised123 pakub erinevaid trükiteenuseid, et aidata teil oma tooteid ja teenuseid paremini esile tuua. Võtke meiega ühendust ja laske meil aidata teil luua kleebised, mis jäävad meelde!

Fooliumtrükk ei ole ainult valitutele, see on kõigile. Ka Sinu kleebised ja trükised on seda väärt, et olla isikupärased ja võrratud.

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: