Kleebised123 valmistab erinevaid kleebiseid

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tere kõigile kleebiste fännidele!

Kleebised123 valmistab kleebiseid, kas olete kunagi mõelnud, kui palju võimalusi annab kleebiste kasutamine erinevatel toodetel? Kleebised on suurepärane viis oma tooteid isikupärastada ja eristuda teistest konkurentidest. Kleebiste abil saate lisada oma toodetele erinevaid disaine, tekste, logo või mõnda lõbusat teksti, mis aitab teie tootel silma paista.

Kleebiste tellimine on mugav ja kiire ning kleebiste trükkimine vastavalt kliendi soovile on Kleebised123 igapäevane töö. Meie kogenud meeskond suudab valmistada kleebiseid igasuguste kujude ja suurustega. Lisaks pakume kleebiste valmistamisel ka erinevaid kleepsu materjale, mis sobivad kasutamiseks paljudel erinevatel pindadel. 

Erinevatest kleebistest mida Kleebised123 valmistab

Näiteks autokleebiste valmistamisel kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid polümeerseid materjale, et kleebised kestaks kuni 10 aastat ilusa ja säravana. Pikaks kasutuseks mõeldud kleebised lamineeritakse, selliselt on kleebis ka puhastusainete vastu kaitstud.

Kleebised ja tooteetiketid mis on mõeldud lühiajaliseks kasutuseks valmistame paberkleebisest. Paberkleebis ei ole niiskuskindel, aga enamik viise kuidas lühiajaliselt kleebiseid kasutatakse ei vajagi seda. Paberkleebis on ideaalne valik tänukleebiseks, pakendikleebiseks ja kõigele lisaks ka loodussõbralikum valik.

Veel on tootevalikus PVC-vaba kleebis, selle valimisel saad  veekindlad kleebised, mis on väga kvaliteetsed ja pika kasutusajaga,  samas on väga väikese ökoloogilise jäljega. PVC-vaba kleebis on 100% keskkonnasõbralik, liim on veepõhine.

Üksikud kleebised mida on mugav jagada ei pea olema ring või ruut, need kleebised saab teha erikujulised ja ägedad. Kleebis on mugav viis jagada oma firma kontakte, loodud kunstilisi disaine või sõnumeid. Kleebised123 valmistab erinevaid kleebiseid täpselt nii nagu soovid.

Ärge unustage ka seda, kui tähtis on oma fännidele jagada fännikleepse! Fännikleebised on suurepärane viis, kuidas näidata oma toetust oma lemmikspordimeeskonnale, bändile või mõnele teisele meelepärasele brändile. Kleebised on suurepärane võimalus isikupärastada oma tooteid ja jagada oma toetust oma lemmikbrändidele. Nii et ärge kõhelge ja tellige juba täna ning muutke oma tooted silmapaistvaks ja unikaalseks!

Kleebised123 kleebiste tellimine ongi nii lihtne – telli, maksa ja oota pakisõnumit!

Meie kleebiste trükiteenus on väga kiire, täna tellid ja juba 1-2 tööpäevaga on kleebised valmis ja paneme Sinu poole teele. Tasuta saatmine üle Eesti pakiautomaati on meie eripakkumine, mis teeb kleebiste tellimise veelgi mugavamaks ja taskukohasemaks. Hinnad on läbipaistvad ja ei ole lisakulu kuhugi peidetud.

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: