Kvaliteetsed kleebised – parimad valitud materjalid

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tootekleebis küünlale

Kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid PVC-kleebismaterjale ja veebaasil trükivärve millel on kõrge keskkonda säästev sertifikaat.

Kvaliteetsed kleebised – parimad valitud materjalid ja veebaasil tint. Kleebised on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks ja oma brändi tuntuse suurendamiseks. Oluline on kasutada kvaliteetseid PVC-kleebismaterjale ja keskkonnasõbralikke trükivärve, mis vastavad kõrgetele keskkonnastandarditele. Selles postituses räägime sellest, miks me kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid PVC-kleebismaterjale ja veebaasil trükivärve ning kuidas see aitab koos loodust hoida.

Kleebiste valmistamisel kasutame ainult kõige kvaliteetsemaid polümeerseid PVC-kleebismaterjale, mis on vastupidavad ja tagavad hea kinnituse erinevatele pindadele. Kasutatavad materjalid on spetsiaalselt valitud, et tagada kleebiste vastupidavus nii sise- kui ka väliskeskkonnas. Lisaks on meie materjalid vastupidavad ilmastikutingimustele ja UV-kiirgusele, mis tagab kleebiste värskuse ja värvide säilimise kuni 10 aastat. 

Kvaliteetsed kleebised – parimad materjalid, et kleebised kestaks ajas sama ilusad kui esimesel päeval

Ostes odavast monomeersest materjalist kleebised, saad küll kleebised odavalt, aga kas see on seda väärt? Kleebised tasub valida kohe võimalikult kvaliteetsed, sest kvaliteetse polümeerse kleebise puhul hoiad kokku selle pealt, et kleebise eluiga on pikem. Näiteks monomeerne PVC-kleebis hakkab päikese käes olles mõne aastaga rebenema, samal ajal kui polümeerne PVC-kleebis on veel aastaid sama ilus nagu kleepides. Kvaliteetne kleebis on õhukanalitega, see omakorda tagab selle, et kleepimine on mugav ja sujuv. Vajadusel saad ka paranduse teha ja ei ole raiskamist, pole vaja uusi kleebiseid osta, kuna kleepimine on ebamugav ja ei tule välja. Ehk siis kõik mis tundub algselt odav ei pruugi pikas perspektiivis seda kindlasti olla. Ole tark ja teadlik – vali kohe kvaliteetne kleebis. Selliselt raiskad vähem raha ja oled ka keskkonnale sõbralikum.

Kvaliteetsed kleebised – veebaasil trükivärvid

Lisaks kasutame me laiformaat trükis veebaasil trükivärve, millel on kõrge keskkonnasertifikaat. See tähendab, et meie trükivärvid vastavad kõrgetele keskkonnastandarditele ja on valmistatud ilma kahjulike kemikaalideta. Kasutuses olevad trükivärvid on lõhnatud, mittetoksilised ja kiiresti kuivavad, mis tagab kiire ja tõhusa tootmisprotsessi. Lisaks on ka vastupidavad ajale ja tagavad kleebistele hea kvaliteedi, pika kasutusea ning värvide säilimise.

Keskkonnasõbralik kvaliteetsete kleebiste valmistamine

Kleebiste tootmisprotsess on võimalikult keskkonnasõbralik ja vastutustundlik. Kasutades kvaliteetseid PVC-kleebismaterjale ja veebaasil trükivärve, tagame mitte ainult kleebiste vastupidavuse ja kvaliteedi, vaid ka keskkonna säästmise. Kleebised on valmistatud vastavalt kõrgetele keskkonnastandarditele ning aitavad vähendada keskkonnajalajälge. Meie eesmärk on tagada, et meie kleebised vastavad kõrgetele standarditele ja on keskkonnasõbralikud, ilma et peaksime tegema järeleandmisi kvaliteedis. 

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: