Paberkleebised – loodussõbralik valik

Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Paberkleebis kleepsuleht

Paberkleebised ja kuidas me oma valikutega koos loodust hoiame.

Kleebised on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks ja oma asjade isikupärastamiseks. Paberkleebised on keskkonnasõbralik valik, kui nendel on veebaasil liim, siis kohe eriti. Selles postituses räägime paberkleebistest, millel on veebaasil liim, ja sellest, kuidas see aitab meil koos loodust hoida.

Paberkleebised, millel on veebaasil liim, on valmistatud paberist ja liimitakse kinni veebaasil liimiga, mis on valmistatud veest, vaigust ja teistest keskkonnasõbralikest koostisosadest. See tähendab, et kleebised on täielikult biolagunevad ja keskkonnasõbralikud. Paberkleebiste kasutamine veebaasil liimiga aitab vähendada keskkonnajalajälge, sest need lagunevad looduses ilma kahjulike jääkproduktideta. Lisaks on paber igati keskkonnasõbralikum materjal kui plastik.

Veebaasil liim – keskkonnasõbralik valik

Veebaasil liim on keskkonnasõbralik alternatiiv traditsioonilisele liimile. Veebaasil liim kuivab kiiresti ja tagab kleebiste tugeva kinnituse, mis kestab pikka aega. Lisaks on veebaasil liim lõhnatu ja mittetoksiline, mis teeb selle kasutamise täiesti ohutuks ka lastele ja lemmikloomadele.

Paberkleebised sobivad kasutamiseks kõikjal kus pole niiskus- või veekindlust vaja. Seega vali alati paberkleebis, kui kleebised on lühiajaliseks kasutuseks, pakendile või kõik muud pinnad ja kohad mis ei puutu vedelikega kokku.

Paberkleebised veebaasil liimiga on oluliselt keskkonnasõbralikum valik, mida tasub alati eelistada, kui kasutusvaldkond selleks sobib. Need kleebised on täielikult biolagunevad ja aitavad vähendada meie kõigi keskkonnajalajälge. Lisaks on nad ilusad ja atraktiivsed, mistõttu on nad ideaalsed enamik kohtades kasutamiseks.

Paberkleebised ja Kleebised123

Paberkleebised, mis on veebaasil liimiga, valmistab Kleebised123 rullis suurtes kogustes, aga kui vaja on natuke kleebiseid, siis saab paberkleebised tellida ka lehele ja selliselt on miinimumiks igati sobilik ka väike kogus paberkleebiseid. Paberkleebis ei ole nii õrnake, et kohe ära laguneb kui kergelt niiskust saab. Kleebise materjal mida Kleebised123 kasutab paberkleebiste pakkumisel on väga kvaliteetne, trükised jäävad väga säravad ja ilusad. 

Enim on kasutuses paberkleebised meie klientidel pakenditel kinnitamiseks – näiteks pagaritöökojas saiakotil või lillepoes kimbu ümber pandava paberil kinnitamiseks. Paberkleebis on ideaalne kasutamiseks tänukleebisena pakendil või ka lühiajalise kasutusega tootekleebisena. Liim kleebib väga hästi erinevatel pindadel. Ole teadlik ja vaheta juba täna oma kleebised loodussõbralikuma valiku vastu – paberkleebis ja PVC-vaba kleebis on parim valik!

Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: