Põrandakleebised ja kasutusvõimalused

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Põrandakleebised – lai kasutusvaldkond

Põrandakleebised on väga laia kasutusega kleebised. Kui otsid viisi, kuidas muuta oma põrandat unikaalseks ja silmapaistvaks, siis kleebised on selleks ideaalne lahendus. Meie trükikoda Kleebised123 pakub erinevaid kleebiseid, mis on valmistatud kvaliteetsest materjalist ja trükitud kaunite värvidega.

Põrandakleebised lasteasutusse või lastetuppa

Kleebised sobivad suurepäraselt lastetuppa, kuna need aitavad muuta lapse toa mänguliseks ja loovaks ruumiks. Soovid keksuplatsi või väikseid saarekesi, et lapsed laavas või krokodillide vahel kõndima ei peaks – ainult fantaasia on piiriks. Kleebised123 pakub erinevaid loomade ja taimede motiive, mis sobivad ideaalselt lastetoa kujundamiseks. Lisaks kui on äge idee, kirjuta ja leiame lahenduse põrandakleebistega.

Lastepärased kleebised on väga hea valik nii lasteaias kui arsti ooteruumis või haiglas. Igas ruumis võiks olla ruumi lõbusatele või tegevust pakkuvatele põrandakleebistele. Selliselt on tegevust, vaatamise rõõmu ja ka lihtsam arstikabineti ukse taga oodata.

Põrandakleebised ametiasutusse, poodi või messile

Lisaks sobivad põrandakleebised loomulikult ka kauplustele, asutustele ja messidele. Põrandakleebised võivad sisaldada kaupluse/firma logo või asutuse sümboleid, mis aitavad suurendada kaubamärgi äratundmist ja kujundada professionaalset muljet. Põrandakleebisega saab markeerida ära alasid kuhu soovid, et keegi jõuaks, kus on ooteala, kuhu kaup maha panna ja palju muud. Markeerida saab põrandakleebisega ära ala kuhu kaup maha panna või millises riiulis on sooduspakkumised.

Väga levinud on põrandakleebised mis on suunanäitajad suurtes kaubanduskeskustes, kus läbi põrandakleebise saad inimesed suunata just sinna poodi või ajutise väljapaneku juurde kuhu vaja on. Reklaamkleebisena või suunanäitajana on põrandakleebis väga levinud. Suunanäitajana võib põrandakleebiseid panna ka trepiastmetele, et ikka kõik jõuaksid sinna kuhu vaja on. Enim on kasutuses sellised kleebised ametiasutustes, kus suures majas saad tänu põrandakleebisele kindel olla, et kõnnid just soovitud ruumi poole.

Kleebised kiirelt ja kvaliteetselt

Kleebised123 pakub kiiret ja kvaliteetselt valmistatud põrandakleebiste valmistamise teenust. Iga projekt valmib suure hoole ja rõõmuga. Meie kleebised on valmistatud vastupidavast materjalist, mis tagab kleebiste  värvide ilusana kestvuse ja vastupidavuse.

Kokkuvõtteks, kui otsid viisi, kuidas muuta oma põrandat silmapaistvaks ja unikaalseks, siis põrandakleebised on selleks ideaalne lahendus. Kleebised123 pakub erinevaid põrandakleebiseid lastetuppa, kauplustele ja asutustele. Vali meie kleebised ja lisa oma ruumidele uus elu!

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: