PVC-vabad kleebised ja kuidas sedasi loodust säästa

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

PVC-vabad kleebised on keskkonnasõbralikud

Otsid keskkonnasõbralikke kleebiseid? PVC-vabad kleebised on just see, mida otsid. Kleebised123 pakub kleebiste valmistamist PVC-vabast materjalist. PVC-vaba kleebisematerjal saab olla nii keskkonnasõbralik, kui ka samas pakkuda ootuspärast kaunist trükki kui ka kasutusaega.

Keskkonna eest hoolitsemine on meie kõigi kohustus – iga valik on oluline. See kuidas me täna oma tööd teeme otsustab hiljem kuidas meie planeedil läheb. Iga valik ja võimalus olla keskkonnasõbralik loeb. Ka kõige väiksem muutus on vajalik. Kui kasutad palju kleebiseid, siis vaheta oma kleepsud PVC-vaba kleebise vastu – see on lihtne ja mugav valik. Pakume PVC-vabad kleebised mis on kvaliteetsed ja vastupidavad.

PVC-vabad kleebised on suund kuhu tuleb liikuda

Kleebised123 kasutuses olev PVC-vaba kleebiste materjalide sari on otsast lõpuni läbimõeldud. Kõik on parim võimalik meie keskkonna huvides – kleebise kile, liim, aluspaber ja ka kleepsu materjali pakend ja kott milles trükikotta jõudes PVC-vaba kleebisematerjal pakitud on. See on uus ja jätkusuutlik suund kuhu me liigume suurte sammudega.

PVC-vabad kleebised mida valmistame Kleebised123 trükikojas, nende kleebiste valmistamisel kasutatud materjalid on Euroopas valmistatud, et ka kaup jõuaks meieni võimalikult väikese süsiniku jalajäljega.

Veebaasil tindid

Lisaks kvaliteetsele kleebise materjalile oleme oma trükikojas alati eelistanud veebaasil tintidega trükki, et kleebised mida valmistame oleks sobivad erinevates keskkondades. Eriti seinakleebised, põrandakleebised, mida kasutatakse elu- või tööruumides ja laste igapäevases keskkonnas – kleebised ei haise, ega erita ruumi midagi lisaks. See on kõik tänu valikule – keskkonnasõbralikule valikule.

Kleebised pole meil kõige odavamad, sest kasutame võimalikult kvaliteetseid materjale nii kleepsu jaoks kui ka trükiks, sest kvaliteet on ka  tervises ja keskkonnas. Anname endast parima, et meie töö pakuks saajale rõõmu ja ootuspärast kasutust. Seda ainult parimate materjalide ja tervisesõbraliku trükitehnoloogia kaudu.

Kokkuvõttes, kui otsid kleebiseid mis on keskkonnasõbralikud, head tervisele ja elukeskkonnale, siis PVC-vabad kleebised on hea valik. Kleebised123 pakub erinevaid PVC-vabasid kleebiseid, mis sobivad erinevaks kasutuseks ja projektideks. Ole tark oma valikutes parema homse nimel. Meie anname endast parima, et seda pakkuda oma valikutes. Ühiselt panustades saame olla koos võimalikult head meid ümbritseva keskkonna vastu.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: