PVC-vabad kleebised – 100% keskkonnasõbralikud

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

PVC-vabad kleebised ja kuidas see loodusele oluline on

Kleebised on suurepärane viis oma sõnumi edastamiseks. Tänases maailmas tuleb kõikjal proovida leida parimaid viise omale vajalikke tooteid saada selliselt, et loodust ja keskkonda võimalikult vähe koormata. Paljud kleebisematerjalid sisaldavad PVC-d, mis on plastik, mida kasutatakse mitmesugustes toodetes, sealhulgas ehitusmaterjalides, torudes ja tarbekaubanduses. Kuigi PVC on laialdaselt kasutusel, tasub kohtades kus see on võimalik kasutada juba täna PVC-vaba kleebismaterjali, sest see on loodussõbralikum. Seetõttu on PVC-vabad kleebised muutumas üha populaarsemaks. Selles postituses räägin ma PVC-vabadest kleebistest ja sellest, miks looduse hoidmine on tähtis ning kuidas saame säästa loodust.

PVC-vaba kleebisematerjal on valmistatud erinevatest materjalidest, mis ei sisalda PVC-d. Sellel materjalil on palju eeliseid, sealhulgas keskkonnasõbralikkus, vastupidavus ja hea kvaliteet. PVC-vaba kleebisematerjal on biolagunev, mis tähendab, et see laguneb aja jooksul looduses ilma kahjulike jäätmeteta. Samuti ei sisalda see kemikaale, mis ei ole sobilikud inimeste tervisele ja keskkonnale. PVC-vaba kleebisematerjal on ka vastupidav ja kvaliteetne, mis tagab parima võimaliku tulemuse.

Hoiame koos loodust

Looduse hoidmine on tähtis, kuna see tagab meie planeedi tervise ja püsivuse. Mida rohkem me kasutame keskkonnasõbralikke tooteid ja materjale, seda vähem kahju me keskkonnale teeme. Alustama peab pisikestest asjadest ja sealt kus on see võimalik. PVC-vaba kleebisematerjali kasutamine on üks viis, kuidas saame loodust säästa.

Lisaks on meil kõigil võimalus säästa loodust oma igapäevaelus. Näiteks saame vähendada oma ökoloogilist jalajälge, säästes vett ja energiat, valides keskkonnasõbralikke tooteid ning taaskasutades ja ringlusse võttes oma jäätmeid. Iga väike samm loeb ja kokku võib meie panus olla märkimisväärne.

PVC-vaba kleebisematerjal on keskkonnasõbralik valik, mis võimaldab meil luua kleebiseid ilma loodust kahjustamata. Looduse hoidmine on tähtis ja meil kõigil on võimalus säästa loodust oma igapäevaelus. Kasutame oma laiformaat trükkimisel veebaasil tinte, seega kombineeritult PVC-vaba kleebismaterjaliga on see parim mida meie keskkonnale pakkuda saame.

Kleebised123 ja PVC-vabad kleebised

PVC-vaba kleebis mida Kleebised123 kasutab on 100% PVC-vaba, taustapaber on 100% taaskasutatav. Kasutatav liim PCV-vaba kleebise taga on 100% lahustivaba, kuid tagab vajaliku jõudluse, võimaldades lihtsat paigaldust ja vastupidavust. Valmistatud on see materjal Euroopas ja kasutades võimalusel Euroopa tootjate toorainet ikka selleks, et vähendada süsiniku jalajälge. Vali juba täna parem valik – PVC-vabad kleebised.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: