Suured kleebised – seinakleebised, disainkleebised

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Suured seinakleebised on väga populaarsed

Suured seinakleebised on tänapäeval muutunud üheks populaarsemaks dekoratsioonielemendiks, mis võimaldavad ruumi välimust ja stiili kiiresti ja lihtsalt muuta. Need võivad olla nii esteetiliselt kaunid kui ka funktsionaalsed, aidates luua hubase, stiilse ja unikaalse interjööri. Järgnevalt vaatleme lähemalt suurte kleebiste kasutusvõimalusi ja nende eeliseid.

Suured seinakleebised on ideaalsed neile, kes soovivad oma kodu interjööri vähehaaval muuta, ilma et peaks kulutama suuri summasid uutele mööbliesemetele või interjööri detailidele. Need võimaldavad ruumi koheselt värskendada ja muuta ning anda uut ilmet, ilma et peaks kasutama erilisi oskusi või professionaalset abi.

Seinakleebiseid on lihtne paigaldada

Üks suurtest seinakleebiste eelistest on nende lihtne paigaldamine. Need on lihtsad paigaldada ilma eriliste oskusteta ning ei vaja spetsiaalseid tööriistu. Enamik seinakleebiseid on valmistatud kvaliteetsest vinüülist, mis tagab nende vastupidavuse ja pikaajalisuse. Seega on need ideaalsed neile, kes ei soovi võtta enda peale suurt kohustust, kuid soovivad muuta ruumi välimust ja stiili.

Suured seinakleebised on saadaval erinevates stiilides ja kujundustes, nii et neid saab kohandada vastavalt oma maitsele ja eelistustele. Need võivad olla abstraktsed, geomeetrilised, looduslike motiividega, lindude, lillede või loomade kujutised jne. Nende mitmekülgsus muudab need ideaalseks lahenduseks igale interjöörile.

Suurte kleebistega saab uuendada ka vana mööblit

Näiteks matkasuvila luitunud kapiuksed kleebiti üle marmormustriga kleebistega ja läbi selle sai kiirelt kogu sisemus värskeks ja uueks. Klient sai kleepimisega kenasti ise hakkama, sest materjal millest kleebised valmistasime on õhukanalitega ja see tagab selle, et materjali paigaldamisel on võimalik parandust teha ja õhumullid lähevad kenasti välja.

Seinakleebiseid paigaldatakse köögi tasapinna taha, selliselt on ka ruumi välimus hetkega muudetud ja valmis. Ideaalne on seinakleebis oma valitud pildiga ka elutuppa või lastetuppa. Kasutame veebaasil tinte oma suurte kleebiste trükkimisel, seega seinakleebis sobib nii lastetuppa kui ka haiglaruumi. See ei erita tuppa midagi kahjulikku!

Seinakleebised on taskukohased

Kokkuvõttes on suured seinakleebised taskukohane, lihtne ja praktiline viis, kuidas muuta ruumi välimust ja stiili. Need võivad olla väga efektiivsed interjööri terviklikkuse ja esteetika parandamisel. Kui soovite oma kodu kaunimaks ja hubasemaks muuta, siis soovitan kaaluda suurte seinakleebiste kasutamist. Kui on suurem pind katta, siis valmistame ka eritellimusel tapeeti – see on lihtne paigaldada ja täpselt selline nagu Sina soovid.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: