Tootekleebised kuidas alustada?

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tootekleebised

Tootekleebised on need tooted millega pöördutakse meie poole kõige rohkem. Sageli on olemas soov ja toode, aga kleepsu disaini mitte.  Tootekleebised on ju väga oluline osa tootest, läbi selle võib toode tähelepanu köita väga palju. 

Kuidas siis alustada?

  • Kus oma tooteid turustad ja kes on Sinu toote klient? Näiteks kui on plaan tooteid laadal müüa, siis kas pisike kleeps väikest teksti täis hakkab silma? Või peaks mõtlema logokleebise ja tooteinfo eraldi. Kas tootele on erinõudeid – kas peab olema ohutusinfo? Palju ja kuidas toodet kasutatakse?

Hakkame algusest!

  • Kui suur võiks olla tootekleebis? Mõõda oma tootepakendil ära ala kuhu kleebis mahtuma peaks. Tasub ka teha nö kuiva trenni, ehk siis tee ise paberist sama mõõduga etikett ja vaata kas see on piisav või peaks siiski miskit veel muutma, nii toimides olemegi saanud oma kleebise mõõdu. Suur asi tehtud! Kui on palju ruumi, siis mõtle ala kus oleks ilus kleeps panna ja ka samas mis oleks maksimum, lõpliku mõõdu osas saab siis paindlikum olla vastavalt info hulgale mida kleebisele soovid.


Milline info tootekleebisel olla võiks?

Kindlasti mis tootega tegu on – ilutoode, mahl, küünal, hoidis ja kõik muu sinna juurde. Mis on oluline? Võtame näidiseks küünla. Mina kasutajana soovin teada millest küünal valatud on ja mis lõhnaga, Muu mind väga ei huvitagi esimese hooga. Loomulikult on mõislik leida ka kelle toodanguga tegu on ja küünla puhul on riiklikult vajalik ka ohutuskleebis. Nende jaoks on meil selline põhilist infot sisaldav universaalne disain olemas, saab selle osta ja ei ole vaja rohkem pead vaevata. Aga tuleme tagasi tootekleebise juurde. Teeme koos ühe disaini! Ostsime just ühe lõikuri ja sellega anti kaasa kingiks küünal millel pole mitte mingit infot.

Teeme koos küünlale tootekleebised!

Alustuseks mõõdan ära oma toote. Kaanele saaks logo panna, alla tuleks ohutuskleebis panna. Ees siis tootekleebis. Mõõtsin kõik hoolega ära. Sain tulemuseks, et mu tootekleebis võiks maksimaalselt olla 10x7cm – see siis mulle meelejärgi kõige suurem, kuigi saaks ka ümber küünla kleebise teha, aga mul pole nii palju infot kindlasti, et selliselt teha vaja oleks. Oleks tegu mõne hoidise või kehatootega võib olla vajadus ka hulka suurema kleepsu järgi.

Soodsama toote puhul valiks ma tootekleebise ja ohutuskleebise. Eksklusiivsema ja luksuslikuma toote puhul kindlasti ka kaanele logokleebise. Mulle nuusutades tundub minu nimetu küünal olevat midagi kodust, mõnusat ja hubast. Seega lähme sellega edasi. 

Sättides disaini paika vaatasin ma tekstide suuruseid ja meie kleebised123 logo, seega kuju paremaks paigutuseks tuleb natuke jõnksuga, mitte ristkülik ja natuke väiksem kui maksimum mis mulle mahuks küünlale.

Tulemused!

Disain valmis ja trükki. Logo paigutasin üles, sest selliselt on ta nähtaval ja samas võtab oma kujult kõige vähem ruumi. Toote nimi suurelt kõige keskel, et oleks kohe väga näha. Font siis erilisem, mitte tavaline, et oleks kena ja sobiks taustaga. Alumine kiri tavalise fondiga, et mitte liiga kirjuks disaini teha. Tekst piisavalt suur, et mugav lugeda, samas parajalt väike, et toote nimetusega ei konkureeri. Mulle mu uus küünal meeldib kohe väga! Loodetavasti Sulle armas lugeja ka.

Kleebisteni!

 

 

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: