Valge värviga trükk – läbipaistvad kleebised

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Valge trükk

Valge värviga trükk – kleebistest kus on võimalik kasutada valget trükivärvi ja miks see nii suur asi on

Valge värviga trükk – läbipaistvad kleebised – see on ainus viis, kuidas saavutada parimad läbipaistvad kleebised. Kleebised on üks populaarsemaid reklaamivahendeid tänapäeva maailmas. Kleebised võivad olla erineva suuruse ja kujuga tootekleebised on nii valgele kleebisele trükitud kui ka läbipaistvale kleebisele. Kleebiste kujundamisel on oluline roll trükivärvil, mida kasutatakse nende kujundamisel. Üks värv, mis on viimasel ajal eriti populaarseks muutunud, on valge trükivärv. Tavaliselt on trükimasinates põhivärvid ja valget tinti/tahma pole, seega ei saa pakkuda valge värviga trükki läbipaistvale kleebisele. Selles postituses räägin ma sellest, miks valge trükivärv on nii oluline ja kuidas seda kasutada kleebiste kujundamisel.

Valge trükivärv on võimas vahend kleebiste kujundamisel, kuna see võimaldab trükkida erinevaid tekste ja pilte läbipaistvale kleebisele. Tavaline printer milles valget ei ole seda kuidagi pakkuda ei saa, seega kõik mis on valge jääb tavalise trüki puhul läbipaistev. Eriti oluline näiteks visiitkaartide ja pulmakutsete valmistamisel, kui valitud materjal on tumedat värvi. Kui teil on näiteks musta värvi kinkekaart ja soovite sellele lisada teksti või pildi, võite valida valge trükivärvi, mis jääb selgesti loetavav ja selge ka tumedal taustal. Lisaks on valge trükivärv oluline ka siis, kui soovite valget teksti või kujundit läbipaistvale kleebisele. Väga peeneid detaile mida ei saa siirdekleebisena valmistada saab ka tänu valgele trükile läbipaistva kleebisena teha. Ennekõike on läbipaistev kleebis mõeldud tootekleebiseks.

Lisaks kui soovite läbipaistva taustaga kleebise panna tootele või aluspinnale mis on tume võib kleebisel olev info või kujundus mitte silmatorkav jääda – sel juhul trükime valge ääre kujundusele ja ongi ilus särav tulemus saavutatud. Levinud koht kus seda kasutada on läbipaistval materjalil meekleebised, sest mesi on ajas muutuva värviga kuni väga tumeda toonini ja muidu ei jääks kleebis hästi loetav ja silmatorkav. Valge värviga trükk läbipaistvale kleebisele annab palju uusi võimalusi kleebiste disainimisel.

 

Valge trükk läbipaistval tootekleebis

 

Oleme alati valmis valge värviga trükki mõeldud disaini üle vaatama, et vajadusel näpunäiteid anda

Kui soovite oma kleebiste kujundamisel kasutada valget trükivärvi, on mõned olulised asjad, mida tuleks arvesse võtta.  Iga disaini puhul see ei anna oodatud efekti. Lisaks peaks kleebiste kujundamisel arvestama sellega, et valge trükivärv võib olla kallim kui tavaline trükivärv, seega tasub eelnevalt eelarvet planeerida. Meie kujundaja teeb alati disainid selliselt, et tulemus oleks maksimaalset hea, seega vajadusel kasutab ka valge trüki võimalusi.

Valge trükivärv kleebiste kujundamisel on suurepärane valik, kuna see võimaldab teil trükkida tumedatele ja värvilistele aluspindadele ning muuta oma kleebis säravaks ja silmatorkavaks. Loodetavasti aitab see postitus teil paremini mõista valge trükivärvi olulisust kleebiste kujundamisel ja kuidas seda õigesti kasutada.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: