Galerii

On suur rõõm jagada teiega inspiratsioonirohket galeriid, mis on täidetud paljude erinevate kleebiste piltidega, mida oleme valmistanud meie imeliste klientide jaoks. Kleebised on kahtlemata üks loomingulisi viise, kuidas väljendada enda isikupära, reklaamida oma ettevõtet või lihtsalt lisada elule värvi ja iseloomu. Meie meeskond on pühendunud teie ideede elluviimisele ning valmistanud ja disaininud kleebiseid, mis sobivad igale maitsele ja vajadusele.

See galerii on väike valik meie klientidele valmistatud kleebistest, mis ulatuvad kunstilistest disainidest praktiliste ärikleebisteni. Oleme uhked, et saame teiega jagada mitmesuguseid näiteid sellest, kuidas meie kleebised on leidnud tee pakenditele, autodele, akendele, toodetele ja paljudele teistele pindadele, tuues neile elu ja erilise puudutuse.

Loodame, et see galerii inspireerib teid ning pakub teile ideid selle kohta, kuidas kleebised võivad täiustada teie isiklikku elu või ettevõtte nähtavust. Kui soovite rohkem teada meie kleebiste kohta või kui teil on isegi mõni oma idee, mida soovite reaalsuseks muuta, siis ärge kartke meiega ühendust võtta. Oleme alati valmis aitama ja looma unikaalseid kleebiseid, mis räägivad teie lugu.

Täname teid, et olete meie kodulehe külastaja, ning loodame, et naudite meie kleebiste galeriid!

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

Kleebiste tellimine on lihtne ja kiire

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada.