Soovid teha ise kleebise kujunduse?

Kleebiste ja etikettide kujundamine ei ole raketiteadus.

Soovid kujundada ise oma kleebise või tooteetiketi?

Super. See on lihtne. Vajad selleks vaid tasuta äppi nimega Canva. Canva abil saad luua tasuta just sellise kleebise või tooteetiketi nagu Sa ise soovid.  Saad seda teha ilma raha kulutamata. Kui soovid, võid omale tellida tasulise versiooni aga see ei ole vajalik. Canva pakub palju erinevaid kujundusi ja kleebise ideid raha maksmata.

Kleebiste kujundamise programm on tasuta.

Sa ei pea omale ühtegi tasulist teenust ostma, et kujundada omale ise superlahedaid kleebiseid või tooteetikette. Saad tasuta kleebisekujundusi teha Canvas kerge vaevaga. 

Saad sellega lihtsalt hakkama!

Canva internetipõhise logo ja reklaami kujundamise tarkvaraga saad endale ise lihtsalt erinevaid tasuta kujundusi luua millest meie teeme Sulle kleebised. Sa ei pea kujundaja järgi ootama ja suuri summasid maksma, vaid saad täitsa ise canva lehel kujundades oma disaini teha ja hoiad raha hoopiski kokku. Hakka kohe pihta ja kujunda just selline kleebise disain nagu Sina soovid. 

Tõmba äpp oma telefoni või installi programm oma arvutisse ja loo oma kujundus tasuta. Kui installida ei soovi mine arvutiga aadressile www.canva.com ja tee omale sobiv kujundus ilma programme alla laadimata.

Jah, programm on tasuta ja Sa ei pea mingeid tasulisi teenuseid seal omale ostma. Muidugi kui tunned, et soovid enamat võid tellida ka tasulise teenuse 11.99€/kuus. Sellega saad juba palju lisa vilesid ja musttuhat kujundust pealekauba.

Tasuta versioon sisaldab üle 250 tuhande kujundusmalli! Kindlasti leiad sealt omale midagi.

Canva lehel leiad tuhandeid valmis eri kujundusi tasuta mille vahel valida või kust inspiratsiooni ammutada. Valida saab teemade järgi või lihtsalt vaata ringi ja leia mis Sind kõnetab. Seal pakub kohe ka erinevaid populaarseid teemasid. Näiteks Valentini päevaga seoses disainid on kohe esimesena pakkumises kui lähed lehele enne 14 veebruari. Pakub suurt valikut temaatilisi kujundusi mida siis ise omale meelepäraseks saad sättida. Kasutada võid ka ainult kujundit või mõnda disaini elementi. Saad selle PDF Print failina allalaadida ja meile saata ja paneme ise Sinu soovitud tekstid juurde.

Mis ma siis nüüd tegema pean?

Sul on kolm võimalust – 

Variant 1 – Tõmba telefoni või tahvlisse äpp. Otsi “Googe Play”-st või “App Store”-st
Variant 2 – Lae Canva programm oma arvutisse.
Variant 3 – külasta aadressi www.canva.com

 

Lingid

Windows arvutile saad programmi laadida siit:
https://www.canva.com/download/windows/

Mac arvuti kasutajatele on link siin:
https://www.canva.com/download/mac/

Android seadme kasutajatele link:
https://www.canva.com/download/android/

iPhone kasutajatele link siin:
https://www.canva.com/download/ios/

Loo Canva’s oma kujundus. Salvesta sealt valides .PDF PRINT oma telefoni või arvutisse ja saadki oma kujunduse faili mille järgi kleepse tellida! Alati vaatame failid üle mis kleebiste tellimisel meile saadate ja vajadusel anname soovitusi või muudame kujunduse trükiks sobivaks. 

Tellimuskeskuses toimi nii:

Vali kas kleebised või tootekleebised

  • Kleebised on kas üksikud kleebised jagamiseks, autokleebised või lamineeritud kleebised.
  • Tootekleebised on kas lehel või rullis kleebised, neid on mugav ise oma toodetele, pakendile jms kleepida.

Vali mis kujuga kleepsu soovid. Saad valida mitme erineva lõikekujunduse vahel. Hind sellest ei muutu küll aga saad siin paika panna mis kujuga su kleepsud tulevad. Disain ei pea olema valitud kujuga, ega mõõdus. Selle sätime meie paika ja saadame Sulle tasuta kleebise asetuse näidise kinnitamiseks e-kirjaga enne kui trükkima hakkame.

Kui lõikekujundus paigas saad teha järgmised valikud:

  1. Kleebise suurus
  2. Mitut kleebist/etiketti soovid

 

Seejärel lae oma Canvas tehtud kujundus enda telefonist või arvutist meie kleebised123.ee tellimuskeskusesse.

Canvas salvestatud failid lähevad tavaliselt telefonis fotode alla.
Leiad oma kujunduse sealt. Kontrolli kindlasti kas sai ikka PDF Print fail, me küsime seda. Kui ei saanud, mine uuesti canva lehele ja salvesta sealt see endale. See on ka tulevikuks oluline, kui soovid sama kujundusega kleebiseid oma autole, uksele jms, sest PDF Print failist saame teha igas suuruses kleebised.

Vajadusel saad veel kirjutada lisainfo lahtrisse juhiseid või erisoove. Näiteks, et soovid matti kleebist või läbipaistvat. Või siis kas kleebised lehele või üksikult. Lehel kleebised on kenasti välja lõigatud ja neil on ühine aluspaber. Üksikud kleebised on iga kleebis eraldi aluspaberil väljalõigatud.

Voilaa. Oli ju lihtne!
 

Olgu kleebis hooajaline, tänukleebis, logokleebis, tootekleebis või milline iganes – kui on kleebiste soovi, siis meie aitame alati! Kui on kujundus olemas on väga hästi.

Kui kujundust veel pole, siis pole mitte midagi katki, Canva lehe kujundused valmivad kiirelt ja saame alati vajadusel kohendada või Sulle sobivaks sättida.

Sina vali teema, tekstid, kujundus (või element) ja saadki juba tellimuse teha. Kui ise pusimine keeruline tundub vali kujunduse põhielemendid ja juurde lisatavad tekstid ja soovitud tekstistiil pane lisainfosse kirja. Sätime selle paika täitsa tasuta, et Sul oleks võrratud kleebised! 

Osad elemendid on tasulised – sellest ei tasu end segada lasta. Enamik disainielemente on soodsad, kõigest mõni euro. Mõtle hoolega läbi mida soovid oma kleebisega edasi anda. Logokleebise puhul, kui teed logo oma firmat / toodet esindama, siis mõni euro tasub pikas plaanis parem kohe kulutada, et luua omale kõige vingem logo. Logo mis esindab Sind, Sinu ettevõtmist ja millest unistanud oled!!

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: