Kõrge kvaliteediga kleebised, sildid ja etiketid

Kleebised trükime valmis juba 1-2 tööpäevaga!

Telli oma kleebised ja etiketid juba täna ja 1-2 tööpäevaga saadame Sinu tellitud kleebised või kleebisetiketid teele, et saaksid oma tooteid ja teenuseid paremini reklaamida. Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele.

Kleebised123 reps aitab kleebised valida

Kleebised trükime Sinu kujundusest.

Kleebise tellimine on tõesti lihtne nagu 1-2-3 vali kleebise lõikestiil, suurus ja saada oma kujundus. Edasi toimetame juba meie Sinu kleebiste valmistamisega. Tunned, et soovid omale kleebiseid, silte või etikette, aga kujundust pole? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit.

Sul on logo või kujund, aga valmis kujundust veel pole? Selle saab ka meie kujunduse teenusega kiirelt, soodsalt ja mugavalt. Kui käsil on keerukam projekt kirjuta meile oma mõtted ja meie kujundaja töötab koos Sinuga välja just Sinu unistuste kleebise disaini! Meie teeme kõik ülejäänud töö Sinu eest. Saadame Sulle tasuta kleebise asetuse näidise kinnitamiseks, enne kui printimismasinad käima paneme. Seda muidugi selleks, et saaksid olla veendunud, et prinditud kleebised tulevad just sellised nagu Sina neid ette kujutasid.

Kujundame Sulle just Sinu nägemuse järgi kleebise ja etiketi!

Tegeled hoidistamise, disaini või käsitööga ja tahad oma loomingut paremini esile tõsta? Otsid midagi lahedat, mida kleepida oma spordipudelile, salatikarbile või kohvitopsile?  Saadad klientidele palju pakke ja soovid kena tänukleebise lisada pakendile – et Sinu klient end olulisena tunneks? Lisaväärtust lisada kauni kleebisega? Mis võiks parem olla kui kena etikett tooteinfoga, silt mis toodet tutvustab või kleebis millel Sinu nimi Sinu loomingul tunnustavalt säramas! Oled sellest ammu unistanud, aga kujundust pole? Pole mingit põhjust kauem oma unistusi edasi lükata – meie kujundajad teevad just Sinule sobiva kujunduse. Kirjuta meile oma soovidest ja nägemusest ja teeme Sulle personaalse pakkumise. Kujundame Sulle kleebised ja etiketid vastavalt Sinu tootele. Olgu selleks siis tootekleebis, logokleebis, tänukleebis, pulmakleebis, purgikleebis, pudelikleebis, markeerimiskleebis või mis iganes Sulle vajalik on. Kleebiseid ja etikette võite kasutada seal, kus hing seda ihkab. Kleebised123 valmistatud kleebised on vastupidavad. Kleebised on püsiliimiga.

kleebised ja etiketid

Tellimine on lihtne, transport kiire - kleebised lähevad teele tavaliselt juba samal tööpäeval!

Transport kleebised123 lehe tellimiskeskusest tellides on Eesti piires DPD pakiautomaati TASUTA, kleebiste tellimine kleebised123.ee lehelt on mugav ja lihtne. Soovid kleebiseid Soome? Saadame kleebised Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või Eestis kulleriga otse Sinu uksele. Saada oma kleebise või etiketi kujundus ja valmistame Sulle eritellimusena just sellised kleebised nagu soovid. Saad kleebised, mis on kõrge kvaliteediga, veekindlad ja püsivad. Võid neid kasutada nii siseruumides kui ka välistingimustes. Kleebised sobivad nii toiduaine pakenditele kui ka autoklaasile. Lihtsalt vali kleepsu lõikestiil (kuju), suurus ja lae üles kujundus. Saadame Sulle e-kirjaga kleebise asetuse näidise – kui see on Sinu poolt heaks kiidetud, siis meie prindime ja postitame Sinu kleebised oma trükikojast juba 1-2 tööpäevaga. Istu ja lõõgastu kuni meie teeme kõik vajaliku töö Sinu eest. Lihtne, kiire ja mugav!

Klienditeenindus ja kvaliteetne kleebis on meile kõige tähtsamad

Teeme kleebiste asetuse näidised klientidele ilma lisatasuta, et Sa teaksid milline lõpptoode välja hakkab nägema. Sätime kujunduse kenasti paika, juhime tähelepanu kui midagi tahab kohendamist. Tahame, et meie kliendid oleksid rõõmsad oma ostu üle. “Kleebised123 on parim” – see on meie moto ja me anname endast kõik, et kleebised tellinud kliendid oleksid rahul. Kui vajad ka kujundusteenust, palun võta ühendust ja teeme Sulle  personaalse pakkumise. Väike muudatus kujunduses, nagu telefoni numbri lisamine või muu pisike sättimine on meie poolt tasuta

Meie suurim soov on teenida Sinu usaldus ja aidata Sinu äril kasvada!

kleebised ja etiketid

Soovid omale keebiseid? Esita tellimus.

Kleebiste ja etikettide tellimine käib kiirelt ja lihtsalt nagu 1-2-3

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: