Kleebiste kujundamine, täitsa ise ja tasuta!

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Kleebiste kujundamine?!

Kas olete kunagi unistanud omaenda kleebise kujundamisest? Selles blogipostituses jagame Sinuga praktilisi samme ja loomingulisi näpunäiteid, mis aitavad Sinul luua isikupärase ja unikaalse kleebise kujunduse. Valmistuge sukelduma kleebiste maailma, kus teie ideed ärkavad ellu!

Kleebiste kujundamine on äge loominguline protsess.

1. Mõtle eesmärgile: Alati enne kujundusprotsessi alustamist võta aega ja mõtle, millist sõnumit või emotsiooni soovid oma kleebisega edasi anda. Kas see on mõeldud endale vihikule kleepimiseks, sõbra sünnipäevaks vahva kingi tegemiseks, või hoopiski soovid kleebisel väljendada oma meelsust või hoopiski jagada oma ettevõtlust tutvustavaid kleepse oma potensiaalsetele klientidele või kasutada oma toodete saatmisel oma klientidele toote pakendite isikupärastamisel. Eesmärk aitab suunata oma mõtteid ja fantaasia õigete kujunduselementide valikul, sobiva kirjastiili valimisel ja muidugi värvide valikul.

2. Visanda ideid: Alusta visandamisega, alati alusta visandamisega – see võib tunduda tüütu, et peas juba on mõte, aga veelkord – alusta visandamisega! See on tähtis selleks, et sageli see mis peas tundub lahe ei pruugi seda paberil olla. Kleepsu kujunduse tegemisel on väga oluline juba esimestest sammudest arvestada ka kujundamisel sellega mis mõõdus kleebist plaanid. Oluline on tabada esmaseid ideid ja kontseptsioone, mida soovid oma kleebisel väljendada. Väga mugav on oma kleebise kujundust teha canva.com lehel. Seal saab teha omale täitsa tasuta kujunduse, mis sobib ka kleepsude trükkimiseks. Juhised leiad meie lehel siit. Head ideede tulva!

Lähme konkreetsemaks –

3. Vali sobivad värvid: Värvivalik mõjutab Sinu kleebise üldist atmosfääri ja ennekõike mis emotsioone see valik edasi annab. Kasuta värve, mis kõnetavad Sinu sihtgruppi ja sobivad just Sinu sõnumiga. 

4. Tekstistiil: Tekstistiil ehk kirjafont mõjutab otseselt Sinu sõnumi loetavust ja ka kujunduse stiili. Vali font, mis sobib Sinu kleebise iseloomuga ning katseta alati erinevaid suurusi ja stiile, et luua huvitav tulemus. Mõtle hoolega kas beezil taustal toon tumedam tekst jääb ikka loetav või tumedal taustal väga pisike ja keerukas font – alati tasub neid valikuid teha juba mõeldes ka kui suur see päris elus olema hakkab. Ühe kleepsu kohta võiks jääda 2-3 erinevat fonti maksimaalselt, et kogu tulemus oleks viisakas, hästi loetav ja selge. Teksti kõrgus võiks olla 2mm minimaalselt.

Millega oled Sina eriline?

5. Lisa isikupära: Kas Sul on äge nimi mida promoda, logo või hoopis mingi vinge ikoon või sümbol? Seo see oma kleebise kujundamisel ülejäänuga ja oled õigel teel! Isikupärane ja silmatorkav pisiasi võib teha ühest keskmisest disainist võrratu. Liiale ei tasu minna, seega sellest juba järgmises punktis.

6. Hoia oma kleebise kujundust lihtsana: Vähem on sageli rohkem. Ära ülekoorma enda kleebist liigsete detailidega. Püüa hoida kujundus selge ja lihtne just selleks, et sõnum jõuaks vaatajani selgelt ja mõjusalt. Keskendu olulisele ja lisa detaile, aga külva oma disaini üle hunniku fontide või oluliselt kõrvale juhtivate lisadega.

7. Proovi ja paranda: Ära karda eksperimenteerida erinevate elementidega ja proovida erinevaid variante. Luues mitmeid versioone, saad paremini näha, milline kujundus kõige paremini sobib. Võta aega, et analüüsida ja parandada oma kujundust vastavalt vajadusele seni kuni oled tulemusega väga rahul, see annab parima tulemuse!

 Oma kleebise kujundamine on lõbus ja loominguline protsess, mis võimaldab teil oma ideid reaalsuseks muuta. Julgelt astuge samm kleebiste maailma ja looge kujundus, mis väljendab teie isikupära ja visiooni.

 Ootame huviga teie loomingut ja avastame koos kleebiste lõputuid võimalusi! Jälgige meie blogi, et saada veelgi rohkem inspiratsiooni ja nõuandeid kleebiste loomiseks

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: