Kuidas kujundada tootekleebist

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tere, kallid kleebiste sõbrad!

Tootekleebise kujundamine on keeruline? Kui oled kunagi unistanud omaenda kleebise kujundamisest, siis tuleme selle postitusega Sulle appi! Selles blogipostituses jagame teiega praktilisi samme ja loomingulisi näpunäiteid, mis aitavad kõigil kellel on soovi oma tootekleebise kujundamise teekond ette võtta, luua isikupärast ja unikaalset kleebise kujundust. Valmistuge sukelduma kleebiste maailma, kus teie ideed saavad elu!

  • Mõtle eesmärgile: Enne oma tootekleebise kujundamisega alustamist mõtle, millist sõnumit või emotsiooni soovid oma kleebisega edasi anda. Kas see on mõeldud isiklikuks kasutamiseks, kingituseks või äri edendamiseks? Eesmärk aitab suunata kujunduselementide valikul ja värvipaletti peale mõeldes.
  • Visanda ideid: Alusta visandamisega, olenemata milline on Sinu joonistamise oskus. See võib olla lihtne paberile tehtud joonis või digitaalne visand arvutis. Oluline on tabada esmaseid ideid ja kontseptsioone, mida soovid oma kleebises väljendada ja läbi selle saada selgemaks mis Sulle meeldib või ka mis üldse ei olegi selline nagu peas tundus. Super mugav on kleebise kujundamist proovida tasuta canva.com lehel. Vaata meie koostatud juhiseid siit.
  • Vali sobivad värvid: Värvivalik mõjutab kleebise üldist atmosfääri ja emotsiooni. Kasuta tootekleebise kujundamisel värve, mis kõnetavad Sinu sihtgruppi ja sobivad Sinu sõnumiga. Tasub kaaluda kontrasti ja harmoonia loomist, et kleebis oleks visuaalselt köitev.


Tootekleebise suurim eesmärk on Sinu toode esile tuua.

 
  • Loo fontide ja tekstiga mängides: Fondivalik mõjutab otseselt Sinu sõnumi loetavust ja kujunduse stiili. Vali font, mis sobib Sinu kleebise iseloomuga ning katseta mitmeid erinevaid suurusi ja stiile, et luua huvitav visuaalne dünaamika. Väga oluline on arvestada ka tuleva kleebise suurusega. Minimaalselt võiks tekstid värvilisel taustal olla 2mm kõrgused. Ära vali rohkem kui 2-3 fonti oma kujundusele, muidu läheb kleebis väga kirjuks.
  • Lisa isikupära: Kujundus on suurepärane viis väljendada oma isikupära. Lisa kleebisele isiklikke detaile, mis Sinu jaoks olulised on. See võib olla mõni väike ikoon, märksõna või element ja ka logo on see, mis teevad Sinu kleebisest ainulaadse.
  • Hoia oma tootekleebis lihtsana: Vähem on sageli rohkem. Kui on vaja palju öelda, siis tasub valida hoolikalt mis on see kõige-kõige mis Sinu kleebise esile toob, sest läbi selle läheb paremini Sinu toote müük. Sageli pole vaja kleebisele liigseid detaile. Hoia kujundus selge ja lihtne, et sõnum jõuaks kleepsu vaatajani kiirelt, selgelt ja mõjusalt.
  • Proovi ja paranda: Ära karda eksperimenteerida erinevate elementidega ja proovida erinevaid variante. Luues mitmeid versioone, saab paremini näha, milline kujundus kõige paremini toimib. Võtke aega, et analüüsida ja parandada oma kujundust vastavalt vajadusele kasvõi mitu korda.

Oma kleebise kujundamine on lõbus ja loominguline protsess, mis võimaldab kõigil oma ideid reaalsuseks muuta. Julgelt astu samm kleebiste maailma ja loo kujundus, mis väljendab just Sinu isikupära ja visiooni.

 Ootame huviga teie kõigi loomingut ja avastame koos kleebiste lõputuid võimalusi! Jälgige meie blogi, et saada veelgi rohkem inspiratsiooni ja nõuandeid kleebiste loomiseks.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: