Tasuta Fotod – Kuidas Kasutada Fotopankasid Oma Projektides

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Kas olete kunagi seisnud silmitsi vajadusega leida kvaliteetseid pilte oma projekti jaoks, kuid pole kindel, kust alustada? Õnneks on olemas mitmeid tasuta pildipanku, kust saate leida just sobivad fotod oma vajadustele. Selles artiklis uurime, kuidas saate neid fotopanku oma projektides edukalt kasutada ning vaatame läbi mõned populaarsed pildipangad koos nende plusside ja miinustega.

 

Kuidas Kasutada Tasuta Pildipankasid

 1. Leidke Õige Pildipank: Esimene samm on valida õige pildipank vastavalt oma projekti teemale ja vajadustele. Ülal mainitud pildipangad, nagu Unsplash, Pexels, Pixabay jne, pakuvad laia valikut kategooriaid ja stiile, mis sobivad erinevatele projektidele.

 2. Registreeruge (kui vajalik): Enamik pildipanku võimaldab teil fotosid alla laadida ilma registreerumiseta, kuid mõned võivad nõuda tasuta konto loomist.

 3. Leidke ja Laadige Alla Pildid: Kasutage pildipanka otsingut, et leida sobivad fotod. Kui olete leidnud sobiva pildi, klõpsake seda ja valige allalaadimisnupp. Veenduge, et olete kursis litsentsitingimustega.

 4. Viitage Autorile (vajadusel): Mõned tasuta pildipangad nõuavad viitamist autorile, kui kasutate nende pilte. Lisage oma projektile viitamine vastavalt pildipanga juhistele.

 5. Muutke ja Kohandage: Vajadusel saate redigeerida pilte vastavalt oma projektile. Lisage teksti, filtreid või muudatke suurust.

 6. Kasutage Pilti Oma Projektis: Nüüd olete valmis kasutama oma allalaaditud pilti oma projekti kujunduses, veebilehel, sotsiaalmeedias või mujal.

 

Tasuta Pildipankade Plussid ja Miinused

 

Unsplash

Plussid:

 • Kvaliteetsed ja kaunid fotod.
 • Lihtne otsingusüsteem.
 • Laialdane valik kategooriaid.

Miinused:

 • Mõned fotod võivad olla väga levinud.
 • Mõned fotod võivad nõuda viitamist autorile.
 

Pexels

Plussid:

 • Suur valik pilte ja videoid.
 • Litsentsitingimused on kasutajasõbralikud.
 • Lihtne kasutada ja navigeerida.

Miinused:

 • Mõned fotod võivad olla ka teistes pankades saadaval.
 • Vajadusel tuleb viidata autorile.
 

Pixabay

Plussid:

 • Tohutu piltide, vektorgraafika ja videote valik.
 • Ei nõua konto loomist.
 • Enamik pilte ei vaja viitamist.

Miinused:

 • Kvaliteet võib varieeruda.
 • Mõned pildid võivad olla väga üldised.
 
 

Mõned Lisanõuanded Fotopankade Kasutamiseks

 1. Tutvuge Litsentsitingimustega: Enne pildi allalaadimist uurige hoolikalt litsentsitingimusi. Mõned pildipangad võimaldavad kasutada pilte isegi ärilisel eesmärgil ilma autori mainimiseta, samas kui teised võivad nõuda mainimist või piiranguid. Oluline on teada, millised on teie konkreetse pildipanga tingimused.

 2. Ole Loov: Pildipankades on palju fotosid, mida kasutavad paljud teisedki. Kui soovite oma projekti eristada, kaaluge piltide redigeerimist või kohandamist vastavalt oma brändile või sõnumile. See võib anda teie projektile unikaalse välimuse.

 3. Tasulistele Piltidele Üleminek: Kuigi tasuta pildipangad on suurepärane ressurss, võib teil olla aeg-ajalt vaja spetsiifilisemaid või eksklusiivseid pilte. Sel juhul kaaluge tasuliste pildipankade kasutamist, kus leidub laiem valik ja kvaliteetsemaid pilte.

 4. Õpi Õigusi: Kui teete koostööd teiste inimestega või ettevõtetega, kes kasutavad teie projekti fotosid, veenduge, et ka nemad mõistaksid piltide kasutamise õigusi ja piiranguid. See aitab vältida võimalikke õiguslikke probleeme tulevikus.

 5. Kasutage Pildipankasid Eetiliselt: Ärge kasutage pilte ebaseaduslikult ega eetiliselt küsitavatel eesmärkidel. Kui pildipangasid kasutatakse vastavalt nende reeglitele, aitab see säilitada nende jätkusuutlikkust ja kättesaadavust tulevastele projektidele.

Tasuta pildipankade kasutamine on suurepärane võimalus säästa aega ja ressursse, samas saavutades professionaalse väljanägemisega projekti. Mõistke erinevate pildipankade omadusi ja kasutage neid oma eeliste järgi, et muuta oma järgmine projekt veelgi paremaks ja visuaalselt atraktiivsemaks. Õnne oma loominguliste ettevõtmiste juures!

 

Kokkuvõte

Tasuta pildipankade kasutamine on suurepärane võimalus leida kvaliteetseid pilte oma projektidele ilma kulutamata suuri summasid fotograafidele või pildipankadele. Igal pildipangal on oma plussid ja miinused, nii et valige vastavalt oma vajadustele ja pidage alati meeles järgida litsentsitingimusi. Õige pilt võib teie projekti oluliselt täiendada ja muuta selle visuaalselt atraktiivsemaks.

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

Kleebised123 maskott Reps

Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

1. Vali kleebise lõikestiil

Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

2. Kleepsu suurus

Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

3. Laadi pilt

Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

Oleme alati olemas

Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: