Tasuta kujundus canva.com lehel

Picture of Kleebised123

Kleebised123

Sinu usaldusväärne partner kleepsumaailmas

Jaga postitust:

Tasuta kujundus? Tasuta kujundus!

Just nii, tänane postitus on sellest kuidas endale ise ja mis peamine tasuta luua kujundus. Canva lehel saab luua tasuta kujunduse ja mis väga oluline – selle ka kvaliteetselt allalaadida. Kas oled valmis astuma sisse loomingulise disaini maailma ilma keerulise tarkvara või kõrgete kuludeta? Canva.com on just see, mida oled otsinud! See ülimalt kasutajasõbralik veebipõhine disaintööriist võimaldab sul luua kohandatud visuaale ja graafikat lihtsasti ning efektiivselt.

Canva.com tutvustus

Canva.com on tuntud oma intuitiivse liidese ja mitmekülgsete disainivõimaluste poolest. See veebipõhine platvorm on loodud selleks, et aidata igalühesel – olgu siis professionaalne disainer või alles alustav harrastaja – luua muljetavaldavat visuaalset sisu.

Võimalused, mida Canva pakub

   

   1. Mitmekülgne Disainivalik: Canva.com pakub laia valikut kujundusvorminguid ja -šabloone, mis sobivad ideaalselt erinevateks projektideks, alates sotsiaalmeedia postitustest ja plakatitest kuni visiitkaartide ja presentatsioonideni.

   1. Lihtne Kohandamine: Platvormi lihtne ja intuitiivne liides võimaldab Sul lihtsalt lisada tekste, pilte, ikoone ja taustasid ning kohandada neid vastavalt oma projekti vajadustele.

   1. Kvaliteetsed fotod ja graafika: Canva pakub tohutut fotode, illustratsioonide ja ikoonide kogu, mis võimaldab Sul valida visuaale, mis sobivad Su disaini stiili ja teemaga.

   1. Kohandatavad šabloonid: Platvormil on hulgaliselt valmis šabloone erinevate kategooriate jaoks, nagu sotsiaalmeedia postitused, brošüürid, bännerid ja isegi CV-d. Saad neid kiiresti, mugavalt ja lihtsalt muuta ja kohandada enda vajadustele vastavaks.

   1. Koostöövõimalused: Canva võimaldab sul kaasata meeskonnaliikmeid ja töötada koos sama projekti kallal, isegi kui te olete erinevates asukohtades.

  Canva Sinu projektides

  Canva võib olla äärmiselt kasulik paljudes loomingulistes projektides:

    

    1. Sotsiaalmeedia sisu: Loo silmapaistvaid sotsiaalmeedia postitusi ja reklaame, kasutades Canva šabloone ja kohandades neid oma brändi identiteediga.

    1. Visiitkaardid ja trükised: Disaini professionaalseid visiitkaarte, brošüüre ja plakateid, et jätta püsiv mulje oma sihtrühmale. Kvaliteetne fail trükiste ja reklaammaterjalide loomiseks.

    1. Presentatsioonid: Lisage oma presentatsioonidele dünaamilisust ja professionaalsust, lisades Canva graafika ja visuaale.

    1. Isiklikud projektid: Olgu tegemist pulmakutsete, sünnipäevaüllatuse või muu isikliku projektiga, Canva aitab Sul luua ainulaadseid ja meeldejäävaid visuaale.

   Kokkuvõte

   Canva.com on suurepärane tööriist kõigile, kes soovivad oma disainiprojekte kiiresti ja lihtsalt ellu viia. Platvormi mitmekülgsed võimalused, kohandatavad šabloonid ning lai valik graafikat ja fotosid teevad sellest ideaalse abimehe nii algajatele kui ka kogenud disaineritele. Ära lase loovusel piirata end keeruliste tarkvarade ja kõrgete kuludega – astu sisse Canva maailma ja lase oma ideed vabalt lennata!

   Picture of Kleebised123

   Kleebised123

   Kleebiste tellimine läks just lihtsamaks.

   Kleebised123 maskott Reps

   Valmistame kleebised ja trükime tooteetiketid ühe päevaga.

   Tule oma tellitud kleebistele ise meie trükikotta järgi ja saad oma kleebiste  või etikettide tellimuse kätte samal päeval. Pakiautomaati saadetud kleebiste tellimused jõuavad tavaliselt 1-2 tööpäevaga kohale.

   1. Vali kleebise lõikestiil

   Valida saab ruut, ristkülik, ring ja ovaalse kleebise vahel. Lisaks veel rullis kleebised, erikujulised- ja paberkleebised.

   2. Kleepsu suurus

   Valmis kleebise suurused on tellimust tegema hakates pakutud, võid alati valida erimõõdu, kuhu kirjuta suurus, mis mõõdus kleebis just sulle sobib.

   3. Laadi pilt

   Saada oma kleepsu kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist. Teeme Sulle tasuta kleebise asetuse näidise alati enne printimist.

   Oleme alati olemas

   Sul ei ole veel kujundust? Saad lihtsalt ja mugavalt oma kujunduse ise teha tasuta canva.com lehel. Juhised leiad siit. NB! Alati  salvesta canva.com lehelt PDFprint fail ja pane see oma kirjaga kaasa. Sedasi saame kohe vajalikke muudatusi teha. 

   Soovid midagi sellist mida tellimiskeskusest ei leia või tahad midagi enne tellimust täpsustada. 

   Kasutame sellel lehel küpsiseid

   Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: