Müügitingimused

Tingimused kehtivad e-poest kleebised123.ee kaupade ja teenuste ostmisel. 

Teave toote kohta on esitatud e-poes kleebised123.ee vahetult toote juures. Lisaküsimuste ja erisoovide korral võta meiega ühendust enne tellimuse vormistamist e-maili teel info(ät)kleebised123.ee

Veebipoes kleebised123.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. Tavakirjaga Eesti piires on transport TASUTA. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui valitakse muu kättetoimetamise viis – pakiautomaati või kulleriga. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel, enne tellimuse kinnitamist. 

Tellimuse vormistamine 

  1. Vali soovitud kleebise lõikestiil
  2. Kleepsu suurus
  3. Kogus
  4. Laadi pilt

Edasi saad lisada juhiseid kujundajale ja liigu ostukorvi. Kontrolli üle oma valitud kleepsu lõikestiil, kleebise suurus, pilt, kogus. Täida kohaletoimetamiseks vajalik info, makseandmed ja kinnita tellimus.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Emmo OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest. Tasumata tellimus aegub 5 tööpäeva pärast, tellimus tühistatakse.

Makseviisid

Veebipood  kleebised123.ee võtab vastu makseid eurodes (EUR). Makseviisidena aktsepteerib veebipood  pangalinke:

Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.

Makseid vahendab Maksekeskus AS ja lisaks saab tasuda pangaülekandega arve alusel.

Emmo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS

Kohaletoimetamine 

Eesti piires lihtkirjaga on kauba kättetoimetamine TASUTA. Eesti sisesed saadetised paneme teele tavaliselt 1-2 tööpäeva (maksimaalselt 5 tööpäeva) jooksul peale lepingu jõustumist. Eritellimused vastavalt kokkuleppele.

Kaupa saadetakse Euroopa liidu piires. Kauba saatmise kulud väljaspool Eestit kannab ostja.  Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine vastavalt kokkuleppele. Erandlikel juhtumitel, mis ei sõltu e-poe kleebised123.ee tahtest (näiteks eriolukord riigis), võib kauba teele panemine viibida. Sellistel juhtudel teavitame koheselt ostjat.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Lepingust taganemisel kanname kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul. Taganeda ei saa tellimusest, milles on spetsiaalselt kliendi jaoks valmistatud tooted. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel kleebised123.ee õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info(ät)kleebised123.ee esimesel võimalusel ja hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale suurus või defektiga asi). Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on e-poe kleebised123.ee kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe kleebised123.ee poole, saates e-posti aadressile info(ät)kleebised123.ee vastava teavituse. Veebipood kleebised123.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood kleebised123.ee vastutab, parandab või asendab e-pood kleebised123.ee puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab e-pood kleebised123.ee ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood kleebised123.ee vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis viivitamatult, kuni 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kleebised123.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood kleebised123.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood kleebised123.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel kleebised123.ee e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info(ät)kleebised123.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on e-poe kleebised123.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info(ät)kleebised123.ee või kui ostja ja veebipood kleebised123.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. 

Kontakt ja rekvisiidid

Veebipood kleebised123.ee omanik on Emmo OÜ
Emmo OÜ, reg.nr: 14865063
KMKR nr: EE102278594
Juriidiline aadress: Suurevälja tee 37, Saue vald, 76506, Eesti
Kontakt: e-mail: info(ät)emmo.ee tel: (+372) 58 39 1600