Müügitingimused

Tingimused kehtivad e-poest kleebised123.ee kaupade ja teenuste ostmisel. 

Teave toote kohta on esitatud e-poes kleebised123.ee vahetult toote juures.

Lisaküsimuste ja erisoovide korral võta meiega ühendust enne tellimuse vormistamist e-maili teel info(ät)kleebised123.ee

Veebipoes kleebised123.ee müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde eurodes. Hinnad sisaldavad käibemaksu. DPD pakiautomaati Eesti piires on veebitellimustele transport TASUTA. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest, kui valitakse muu kättetoimetamise viis – muu pakkuja pakiautomaati, kulleriga või väljapoole Eestit. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel, enne tellimuse kinnitamist. NB! Pakiautomaati mahub maksimaalselt 50cm või lühema mõõduga kleebis, seega kui kleebis on suurem võta eraldi ühendust transpordi hinna täpsustamiseks.

Tellimuse vormistamine 

  1. Vali soovitud kleebise lõikestiil
  2. Kleepsu suurus
  3. Kogus
  4. Laadi pilt

Edasi saad lisada soovi korral juhiseid kujundajale või muud lisainfot ja liigu ostukorvi. Kontrolli üle oma valitud kleepsu lõikestiil, kleebise suurus, pilt, kogus. Täida kohaletoimetamiseks vajalik info, makseandmed ja kinnita tellimus.

Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu või muu makselahenduse abil. Kui soovid e-arvega tasuda vali maksan pangaülekandega ja lisainfosse kirjuta: tasumine e-arvega. NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Emmo OÜ arvelduskontole. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saamisest. Tasumata tellimus aegub 5 tööpäeva pärast, tellimus tühistatakse.

Makseviisid

Veebipood  kleebised123.ee võtab vastu makseid eurodes (EUR). Makseviisidena aktsepteerib veebipood  pangalinke:
Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Coop Pank
Makseid vahendab Montonio Finance UAB ja lisaks saab tasuda pangaülekandega arve alusel.

Emmo OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, edastame maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Montonio Finance UAB.

Kohaletoimetamine 

Eesti piires DPD pakiautomaati on kauba kättetoimetamine TASUTA. Eesti sisesed saadetised paneme teele tavaliselt 1-2 tööpäeva (maksimaalselt 5 tööpäeva) jooksul peale lepingu jõustumist. Eritellimused vastavalt kokkuleppele.

Kaupa saadetakse Euroopa liidu piires. Kauba saatmise kulud väljaspool Eestit kannab ostja.  Väljaspool Eestit toimub kohaletoimetamine vastavalt kokkuleppele. Erandlikel juhtumitel, mis ei sõltu e-poe kleebised123.ee tahtest (näiteks eriolukord riigis), võib kauba teele panemine viibida. Sellistel juhtudel teavitame koheselt ostjat.

Kleebiste paigaldamine

Kleebiste korrektne paigaldamine on kleebise kestvuse aluseks.

Kleebise edukaks ja püsivaks paigalduseks tuleb järgida lihtsaid reegleid:

  • Aluspind kuhu kleebid  peab olema sile ja mitte poorne.
  • Kleebitava pinna temperatuur minimaalselt 15 kraadi, see on vajalik liimi aktiveerumiseks.
  • Aluspind peab olema puhastatud ja kuiv. Puhastamisel annab parima tulemuse alkoholi baasil puhastusvahend. Vahatatud autolt ja klaasilt tuleb kleebis ära.
  • Suuremate või pikemate kleebiste puhul tasub kleebis enne kleepimist ilma aluspaberit eemaldamata paika panna ja fikseerida keskelt, näiteks kergesti eemaldatava teibiga, seejärel eemaldada pool tagumisest paberist, kleepida see kleebise pool paika ja siis teine pool, sedasi tagate parima paigalduse oma kleebisele.
  • Liimi aktiveerumiseks anna aega 72 tundi, enne seda ära autot pese.

PS! Kui siirdeteibiga kleebis saabudes on aluspaberilt lahti mõnest kohast pane kleebis lauale sirgu ja silu enne paigaldamist ära. Kleebis ei ole praak, kui kleepides ei järgita paigaldusjuhiseid, seega ei tehta tasuta uut kleebist. Kasutame kleebiste valmistamisel ainult väga kvaliteetseid materjale ja kleebis kestab korrektselt paigaldatult 5-7 aastat, osad kleebised kuni 10 aastat. Täpselt oma soovitud kleebise kestvuse kohta küsi alati üle enne kleebise tellimist.

Taganemisõigus 

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Lepingust taganemisel kanname kliendile tasutud summa tagasi hiljemalt 14 päeva jooksul. Taganeda ei saa tellimusest, milles on spetsiaalselt kliendi jaoks valmistatud tooted. Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on e-poel kleebised123.ee õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus vabas vormis e-posti aadressile info(ät)kleebised123.ee esimesel võimalusel ja hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale suurus või defektiga asi). Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna. 

Pretensiooni esitamise õigus 

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on e-poe kleebised123.ee kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe kleebised123.ee poole, saates e-posti aadressile info(ät)kleebised123.ee vastava teavituse. Veebipood kleebised123.ee ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui ostetud kaubal on puudused, mille eest veebipood kleebised123.ee vastutab, parandab või asendab e-pood kleebised123.ee puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab e-pood kleebised123.ee ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud. Veebipood kleebised123.ee vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis viivitamatult, kuni 15 päeva jooksul. 

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine 

Veebipood kleebised123.ee kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood kleebised123.ee edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa. Veebipood kleebised123.ee saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel kleebised123.ee e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks. Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel info(ät)kleebised123.ee või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid. 

Vaidluste lahendamine 

Kui ostjal on e-poe kleebised123.ee osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info(ät)kleebised123.ee või kui ostja ja veebipood kleebised123.ee ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. 

Kontakt ja rekvisiidid

Veebipood kleebised123.ee omanik on Emmo OÜ
Emmo OÜ, reg.nr: 14865063
KMKR nr: EE102278594
Juriidiline aadress: Suurevälja tee 37a, Saue vald, 76506, Eesti
Kontakt: e-mail: info(ät)emmo.ee tel: (+372) 58 39 1600

 

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: