Rullis kleebised ja tooteetiketid​

Rullis tootekleebiste ja rullile trükitud etikettide tellimine on lihtne nagu 1-2-3

Rullis kleebised ja etiketid

Rullis tootekleebiste ja rullile trükitud etikettide tellimine on lihtne nagu 1-2-3
Oled mõelnud tellida rullis kleebised oma toodetele? Siis oled õiges kohas, meie teeme ja täpselt sellised rullis kleebised nagu soovid. Rullis kleebiste tellimine on lihtne ja mugav, valmistame kleebised rullis kiirelt ja kvaliteetselt vaid mõne päevaga. Alustamiseks – 
 
 1. Vali kleebise suurus (maksimaalselt laiem külg 180mm)
 2. Vali kleebiste kogus 300-5000 (kui soovid väiksemat kogust telli kleebised lehel siit)
 3. Laadi üles oma kleebiste-etikettide kujundus
 

Nii lihtne ongi. Peale tellimuse saamist saadame Sulle rullis kleebiste asetuse näidise kinnitamiseks ja kui oled näidise kinnitanud läheb kleebiste tellimus töösse. Tellimused täidame 2-3 tööpäeva jooksul ja saadame Sinu poolt valitud pakiautomaati üle Eesti ja Soome. Tavalised rullis kleebised valmistame paberkleebisele ja lisainfosse kirjuta kui on eelistus kas läikiv või matt. Lisaks pakume lamineeritud paberkleebiseid, need on vastupidavamad ja kenasti läikivad. Valikus on ka erimaterjalid mis sobivad ideaalselt tootekleebiseks mis peab olema veekindel ja vastupidavam.

1. Kleebise suurus

Kleebise suurus saab olla minimaalselt 3cm (lühem külg) ja maksimaalselt 180mm

2. Vali kleebise kogus

Rullis kleebised valmistame tavaliselt 300-5000tk. Erisoovide korral kirjuta meile.

3. Laadi pilt

Saada oma kujundus meile otse oma telefonist, tahvlist või arvutist.

Sul on idee aga pole veel valmis kujundust

Kleebised123 Reps
 1. Sul on kujundus mida soovid muuta – saada kujundus meile koos oma mõtetega mida muuta soovid.
 2. Sul on idee ja kavand – saada meile oma visand.
 3. Vaata canva.com lehele, seal saad täitsa tasuta ise oma kujunduse luua, juhised leiad siit
 

Kirjelda mida tahad muuta või milline võiks Sinu rullile trükitud tootekleebis olla ja kui oleme Su kirja kätte saanud teeme Sulle personaalse pakkumise. Sul on soov midagi erilist tellida – kirjuta meile ja leiame kindlasti sobiva lahenduse.

Rullis etikettide eelised

 • Rullis kleebised-etiketid sobivad ideaalselt toodetele paigaldamiseks.
 • Tooteetiketid rullis ja kleebised rullis on hea valik kui soovid etiketid paigaldada kiiresti ja suures koguses.
 • Mugav on rullis etikette jooksvalt paigaldada näiteks kaasamüüdavale toidukarbile või lillekimbu pakkimisel pakendi kleebisega kinnitamiseks.
 • Etikett rullis Sinu firma andmetega on asendamatu kui on vaja kiirelt ja mugavalt pakkimisel enda reklaamimiseks kleebis lisada.
 • Rullile trükitud tootekleebised ja rullis tooteetiketid valmivad tavaliselt paari tööpäeva jooksul.

Ole meeldejääv ja eriline

Vali etiketid rullis või kleebised rullis, erikujulised just sellised mis Sulle meeldivad! Tootekleebis ei pea olema tavaline ja klassikaline ring/ruut või fikseeritud suurusega – me teeme täpselt sellised etiketid ja kleebised nagu Sinul vaja on.

Telli personaalselt oma vajadustele vastavad etiketid rullis

Rullis tootekleebise tellimiseks –

 1. Kleebise suurus, kogus ja kuju (maksimum mõõdud rullile trükitaval tootekleebisel on 150x180mm)
 2. Pinnaviimistlus (matt, läikiv)
 3. Keskkond – kuhu kleebis kleebitakse (või materjali eelistus kui tead) Et saaksime õige matejali Sinu tootekleebisele rullis pakkuda.
 

Kirjuta meile oma vajadustest ja valmistame just Sinu vajadusi silmas pidades parimad tootekleebised, etiketid ja kleebised rullis.

Rullis kleebised võivad olla erineva kujuga

Kleebised saad tellida sellised nagu soovid. Lisaks ring või ruut kleebistele saame valmistada erikujulised kleebised rullis. Muidugi ka ovaalseid ja ristkülik kleebiseid saab. Meepurgile kuusnurkne kleebis? Muidugi! Eripartii kleebiseid pudelile, karbile või purgile. Ole eriline ja meeldejääv!

rullis kleebised asetus

Kus saab kasutada?

Rullis kleebised sobivad ideaalselt toodete markeerimiseks, seadmetel, toitlustuses pakenditel, kosmeetika toodete etiketid, võimalusi on väga palju ja erinevates kasutusalades on erinevad materjalid. Enim on rullis kleebised kasutusel tootekleebistena.

Millisest materjalist rullis kleebised valida?

See sõltub sellest kuhu kleebised paigaldada plaanid ja kaua nad seal kestma peaks. Millise temperatuuriga hakkama saama ja kas kasutus on sise- või välistingimustes. Kas kleebised puutuvad kokku niiskuse või kemikaalide, rasvadega.

 • Paberile trükitud tootekleebised sobivad väga hästi kasutamiseks sisetingimustes kus kleebised ei ole pidevalt niiskes keskkonnas. Sellised on kõige soodsamad rullile trükitud tootekleebised. Ideaalne valik lühikese kasutusega rullis kleebistele – näiteks kaasamüügi toidupakenditele.
 • Laminaadiga kaetud paberile trükitud rullis tootekleebis või etiketikleebis mis on kaetud õhukese kaitsva laminaadikihiga. Selliselt valmistatud rullis kleebised on pikema kasutusajaga. Palju vastupidavamad kriipimise ja niiskusele. Ideaalne valik kosmeetika toodetele ja tooteetikettidele.
 • Kilekleebised on valmistatud PP kilest seega nad on õli ja veekindlad. Väga vastupidavavad, hea valik nii sise- kui välistingimustes kasutamiseks. See on parim valik juhul kui kasutad rullis tootekleebiseid selliste toodete peal mis sisaldavad õlisid või rasvasid. Ideaalne valik rullis kleebisteks toodetele ja seadmetele mis puutuvad kokku erinevate kemikaalide ja külmade temperatuuridega. Pane tähele, et kilekleebised (PP) ei ole valmistatud vinüülmaterialist mida kasutame lehele ja üksikult valmistatud kleebiste tegemisel.

Miks valida Kleebised123

 • Kleebised123 on spetsialiseerunud kleebistele – tootekleebistele ja etiketikleebistele. Meilt saab kleebiseid nii vähe või palju kui Sinul vaja on. Kleebised valmistame väga kiiresti. Armastame oma tööd ja teeme seda hästi. Meie oleme rahul siis kui klient on rahul.
 • Suudame teha ükskõik mis kujuga tootekleebiseid ja tooteetikette. Pole vaja leppida ette antud mõõtudega või ainult ristküliku, ringi või ovaaliga. Kleebised123 teeb just sellise mõõdu ja kujuga kleebised nagu Sinu tootele kõige paremini sobib ja mis aitab Sinu toodet teistest eristada ja esile tõsta.
 • Kasutame kleebiste toomises ainult kvaliteetseid materjale. Kõik tootmisetapid on hoolikalt läbi mõeldud ja seadmed häälestatud just nii, et rullile trükitud tooteetiketid oleksid super silmapaistvad ja värvid kirkad.
 • Rullile trükitud tootekleebiseid saab suuri – maksimum mõõdud on 150x180mm
 • Saadame Sulle e-postile alati kleebiste asetuse näidise.
 • Kiire tarne üle Eesti ja Soome.
 • Sõbralik ja abivalmis klienditeenindus.

Hea teada

 • Tootekleebise rulli max pikkuseks on 125m katkematut rullis kleebist.
 • Valmistame kleebiseid rullis ja tooteetikette just sellise kujuga ja nii palju kui Sul vaja on.
 • Saab tellida proovitöö, et veenduda rullis kleepsude sobivuses ja kvaliteedis.
 • Saad alati oma tootekleebised kvaliteetselt trükitult, kiirelt ja mugavalt kleebised123 lehel tellimiskeskusest tellides.
 • Olgu tegemist lihtsa must-valge tootekleebise või täisvärvides trükitud rullkleebistega. Kvaliteedis järeleandmisi ei tehta.
 • Pole vaja tellida kümneid tuhandeid kleebiseid rullile korraga. Meile ei ole ükski kogus liiga väike. Võid rullile kleebiseid tellida vaid 300 kleebisest alates kui see on Sinu vajadus.
 • Kirjuta meile kuhu soovid oma rullile prinditud kleepsud kleepida ja leiame Sulle parima lahenduse.
 • Kasutame oma rullile trükitud tooteetikettide ja rullile trükitud tootekleebiste valmistamiseks tehnika viimast sõna.

Galerii

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: