Vali oma kleebise lõikekujundus

KLEEBISTE tellimine on lihtne nagu 1 2 3

Kuidas me valmistame Kleebised123 lehel pakutavaid etikette ja kleebiseid?

Kliendi rahulolu on meile number üks eesmärk ja selle saavutamiseks me teeme kõik vajaliku, et Sinu tellitud kleebised tuleksid välja täpselt sellised nagu Sa ootad. Me tahame, et Sulle meeldiksid Kleebised123.ee poolt tehtud kleebised, et need vastaksid Sinu ootustele. Alati saadame Sulle kinnitamiseks kleebise asetuse näidise enne kleebiste valmistamist. Tahame olla kindlad, et Sa jääksid lõpptulemusega rahule. Kvaliteedis järeleandmisi ei tehta, parima tulemuse annab kvaliteetne kleebise materjal meie poolt ja hea kvaliteediga kujundusfail Teie poolt. Meie saame anda oma parima saadetud faili võimaluste piires.

Kleebised123 reps aitab kleebised valida

Kleebiste valmistamiseks kulub tavaliselt 1 päev

Peale Sulle e-mailile saadetud kleebise asetuse kinnituse saamist – me valmistame kleebised, pakendame kleebised ja paneme Sinu kleebiste tellimuse teele 1-2 tööpäevaga. Eesti piires jõuavad kleebised pakiautomaati 1-2 tööpäevaga ja tellimiskeskuse kaudu tellitud kleebised DPD pakiautomaati TASUTA! Me teeme kõik endast oleneva, et  Sinu tellimus läheks teele ASAP.  Loomulikult saab kleebistele meie trükikotta järgi tulla.

 Valmis kleebised saadame Eestis ja Soomes Sinu lähimasse pakiautomaati või kulleriga otse Sinu uksele.

Veekindlad kleebised, püsiliimiga ja vastupidavad

Kleebised123 trükitud kleebised on püsiliimiga, vee- ja ilmastikukindlad (välja arvatud paberetikett) ja prinditud parimatele materjalidele. Kleebised sobivad tootepakendile, purgile, autoklaasile, tuppa seinale kui ka lihtsalt väliskasutuseks. Prinditud etiketid taluvad samuti nii külma, kui ka sooja. Kvaliteet on tagatud. Ehk siis, kleebi kuhu tahad.

Miks on õiges värviformaadis fail oluline?

 Meie printerid töötavad CMYK värvireziimis. Selleks, et Sinu failist tuleks õige värviga tooted, veenduge, et kujunduse värvirežiim on seatud CMYK-le. Kui värvirežiim on seatud RGB-le, teisendavad printerid selle automaatselt CMYK-ks, mis tavaliselt põhjustab kerge värvi nihke. Printerist tulev teisendatud CMYK formaadis värv on üldiselt väga lähedane RGB värvile. Enamik juhtudel ei saagi sellest värvivahest aru. 

 Kui Sul on töö, mis on väga värvitundlik, võta meiega eelnevalt ühendust. Värvisobitamise ja proovide eest võetakse eraldi tasu.

Kleebised laiusega kuni 120cm, pikkusel piiri pole

Tahad suuremaid disainkleebiseid, postreid, plakateid või tootekleebiseid? Pole probleemi. Teeme Sulle kleebised vajadusel ka 120cm laiuselt. Prindikvaliteet on sama nagu väiksematel kleebistel ja prinditud etikettidel. Kuid pea meeles, et prindikvaliteet sõltub alati kõige rohkem meile saadetud faili kvaliteedist. Laiformaat kleebise puhul kaalu ka digitapeeti. Trükime tapeedi Sinu kujundusest, paigaldamine on väga lihtne ja mugav.

Kuhu ja millele ma võin kleepida oma tellitud kleebised?

Kleebised sobivad enamikule pindadele - näiteks:
Kleebised purgile – hoidised, moosid, kreemid jms.
Kleebised pudelile
– mahlad, siirupid, käsitöö õlu, koduvein, pulmaviin jms.
Kleebised kosmeetikatootele – kreemid, salvid jms.
Kleebised küünlale
– käsitööküünlad, pulberküünlad jms.
Kleebised konservile – jahimeeste toodangule, kodused konservid jms.
Kleebised autole - autoklaasile või kerele.
Kleebised pakendile - tänukleebised pakendile, ümbrikule jms.

kleebis ja kleebised eri tellimusel

Kasutame sellel lehel küpsiseid

Kasutame küpsiseid et parandada lehe kasutusmugavust. Täpsemat infot leiad: